Decentraland (MANA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-6

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Decentraland (MANA) yorum analizimizle birlikte, Decentraland Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, MANA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte MANA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para briimi Bitcoin öncülüğünde fiyat toparlanmaları gerçekleştiriyor. Çoğu altcoin yükselişe geçerken metaverse odaklı kripto para birimlerinde de yükselişler başladı. Decentraland, son 4 gün içerisinde %30’a yakın bir yükseliş yaşarken altcoinin asıl yükselişlerine başlayabilmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

MANA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

MANA-12.24-01

MANA yorum analizi ile birlikte Decentraland coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, MANA fiyatının önemli bir düşen trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilediği gözlemleniyor. Altcoin için bu trend çizgisi üzerinde işlem görülmeye devam edilmesi ve Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketleri sergilememesi ile yükselişlerin devam etmesi muhtemel olacaktır.

MANA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef 3.58-3.67 dolar direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilemek olacaktır. Altcoin için bu trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi ile 3.86-3.94 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde ise 4.2-4.37 dolar direnç seviyesine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

MANA için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri tekrardan aktif olabilir. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 3.37 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde ise 2.95-3 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Decentraland Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

MANA-12.24-02

Decentraland (MANA) teknik analizimizle birlikte, MANA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, MANA fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde işlem görülmesi kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olduğunu göstermektedir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde yatay seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrederek tekrardan aşırı alım bölgesine gitmesi halinde altcoinin sert yükselişler yaşaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi üzerinde kısalan yeşil sinyal çubukları gözlemlenmektedir. Bu da altcoin için kısa vadeli momentumun negatif olmaya başladığını göstermektedir.

MANA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

3.37

3.86-3.94

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook