MANA Coin Fiyatları Ne Olacak? Düşüş mü Yükseliş mi?

mana-coin-analiz

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Metaverse coinlerinden Decentraland (MANA) son dönemlerin oldukça popüler kripto para birimlerinden biridir. Kripto para piyasasının sıkışmışlığında MANA nasıl bir fiyat hedefi kolluyor? MANA coin yorum analizi ile düşüş ve yükseliş senaryolarına yer verdik.

MANA Coin Düşüş ve Yükseliş Analizi

MANAUSDT_2022-01-11_15-23-57
MANA/USDT 1 Günlük Grafik

Decentraland (MANA) fiyat hareketi, grafikte de göründüğü üzere düşüş trendi içerisine girmiş ve günlük grafikte henüz bu trendinden çıkıp, minör bir yükseliş trendi başlatmış değil. Özellikle Bitcoin analizinde belirttiğimiz sıkışıklık, tüm piyasayı etkisi haline almış gibi görünüyor. Metaverse tabanlı da olsa, hemen hemen bütün kripto para birimleri benzer grafik inşaasına devam ediyor.

MANA/USDT grafiğimizi yorumlayacak olursak, MANA fiyatı, MANA analizini hazırlarken 2.8065 dolar seviyelerinde yani yeşil dikdörtgen ile belirttiğimiz destek bölgelerindeki istikrarını sürdürüyor. Trendin alt bacağını test etmeden 2 kere trendi bozma girişimi son bulmuş gözükse de MANA için yükseliş senaryosu, grafikteki destek bölgesinden aşağı yönlü mum kapanışı vermediği sürece geçerli olma ihtimali yüksek görünüyor. Bu noktada trendi kırıp yükseliş minör trend kanalı oluşturmak isterse, 3.25 dolar seviyeleri güçlü direnç potansiyeli taşıyor.

MANA Coin Yükselişi Bu Bölgedeki Fiyat Hareketine Bağlı

MANA Coin için yükseliş senaryosunu başlatma olasılığı yüksek olan bölge, grafikte belirtilen üst trend bacağı ve yeşil dikdörtgen alanın kesiştiği 2.8661 dolar seviyesi olabilir. Bu kesişim bölgesi uzun süredir hem trend-traderları tarafından hem de destek/direnç traderları tarafından izleniyor. Dolayısıyla fiyatların bu bölgeyi test etmesi, bir çok alım ve satım baskısı oluşturabilir. Bu noktada mum kapanışlarını beklemek, sağlıklı ve güvenli bir yatırım fırsatı doğurabilir.

MANA Coin Düşüş Senaryosu Biraz Yaralayıcı Olabilir

Mana Coin için düşüş senaryomuz, özellikle Metaverse tarafında toplanan ilgi ve yeniliklerle birlikte pek olası görünmese de, Bitcoin ve Ethereuma bağlı büyük düşüşler, MANA’yı da 1.55-1.40 seviyelerine taşıyabilir. Bu iki seviye oldukça önemlidir çünkü fiyat aşağı doğru giderse, bu seviyelerden gelen yoğun talep erken yatırımcılarda fud oluşturabilir ve derin dipler görebiliriz.

4.5 4 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook