Loopring (LRC) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-2

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Loopring (LRC) yorum analizimizle birlikte, Loopring Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, Loopring için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte LRC yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken LRC pozitif seviyelerde işlem görmeye devam ediyor. Loopring için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

LRC Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

LRC-01.01-01

LRC yorum analizi ile birlikte Loopring coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, LRC fiyatının yaklaşık 20 gündür belirli seviyeler arasında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Yukarı ve aşağı yönlü fiyat hareketleri ile bu yatay aralık dışında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoin için net bir trend yönünde fiyat hareketlerinin gözlemlenmesi muhtemel olacaktır.

LRC için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 2.1-2.17 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 2.45 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 2.6-2.75 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

Loopring için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ise 1.9 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Bu destek seviyesi altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 1.5-1.6 dolar direnç seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Loopring Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

LRC-01.01-02

 

Loopring (LRC) teknik analizimizle birlikte, LRC’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, LRC fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin yaşanması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yatay seyrediyor. RSI’ın yarım çizginin altında seyrine devam etmesi ile altcoinin belirli bir fiyat aralığında işlem görmeye devam etmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizginin altında karışık sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da Loopring için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

LRC Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

1.9

2.1-2.17

5 1 Oy
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook