Loopring (LRC) Fiyat Tahmini: Nereye Kadar Düşecek?

Geçtiğimiz ekim ayında sert yükselişler yaşayan ve ardından düşüşe geçen LRC için önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu inceleyelim.
Loopring-LRC-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

LRC Aşağı Yönlü Kırılım Gerçekleştirecek mi?

LRC -02.24-1

Sarı çizgiler ile gösterilen uzun vadeli trendinin üst bölgesinden ret yedikten sonra düşüşüne devam eden LRC, potansiyel olarak alt sarı çizgiye doğru ilerliyor. Bu çizgiye kadar düşmesi durumunda, yatırımcılarını, şu anki seviyeden yüzde 57 daha zarara sokmuş olacak. Eğer ki piyasa yeşillenmeye başlar ve büyük yükselişler yaşanırsa, üst çizgideki seviyeye ulaşması için yüzde 900 yükselmesi gerekecek.

Kesik mavi çizgiler ile gösterilen orta vadeli trendinin sıkışmış olduğunu görüyoruz. Ayrıca şu anda bu trendin destek seviyesinde işlem gördüğü için işler çok kritik hale geldi. Bu seviyeden aşağı sarkması durumunda eski trendi olan sarı çizgiye kadar düşebilir. Ancak bu sıkışmadan sonra gerçekleşecek kırılım olumlu sonuçlanırsa, büyük yükselişler kaydedebilir.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

LRC -02.24-2

Fibonacci göstergesini kullandığımızda, şu anda destek seviyesine çok yakın işlem gördüğünü söyleyebiliriz. Ayrıca Fib 0,618 seviyesi çok güçlü olduğu için 0,58 dolardaki desteğinden yukarı yönlü tepki alabilir. Buradan tepki alamaması durumunda 0,35 dolardaki destek seviyesine kadar düşebilir. Bu da şimdiki seviyesinden yüzde 46’lık bir düşüş anlamına geliyor. Geçen seneki büyük çöküş zamanında gerçekleştirmiş olduğu dip seviyesi de güçlü bir seviye olarak kabul edilebilir. Bu seviye 0,18 dolarda bulunuyor.

Yükseliş senaryosunda, ilk destek seviyesinden tepki alarak 0,84 dolardaki direncine ulaşabilir. Buranın kırılması halinde 1,20 dolara kadar yükseliş gözlemlenebilir. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması içinse yüzde 487 yükselmesi gerektiğinden, bu hedef için boğa piyasasının gelmesi gerekiyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster