Loopring (LRC) Düşen Kanaldan Çıkabilir mi? Önemli Seviyeler Nereler?

analiz-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Loopring tekrardan ATH seviyelerinden başlattığı düşen kanal içinde işlem görüyor. Kanalın üzerine çıkılması durumunda 1.70 dolar seviyelerine kadar yükselişi söz konusu olabilir.

LRC İçin Orta Vadeli Yükseliş Beklentisi Ne?

Loopring 02.09 1

Loopring (LRC) tarafında dipten dönüşün başarılı bir şekilde gerçekleştiğini görmekteyiz. Düşen kanalın yukarı doğru kırılımı sonucu LRC fiyatı, 2 dolar seviyelerini tekrardan görebilir.

Kanalın altına doğru oluşacak satış hareketleri karşısında 1.035 dolar seviyesi destek olarak çalışacaktır. Ayıların boğaları baskılaması durumunda eski ATH değeri olan 0.845 dolar bölgesi dip desteği olarak çalışacaktır. Alımların daha fazla olması durumunda ise ilk minör direnç 1.242 seviyelerinde bulunuyor. Bu direncin desteğe dönüşmesi durumunda 1.447 dolar seviyesindeki majör direnç kırılmaya çalışılacaktır. Majör direnç kırılımı ve retesti sonrası fiyatın yükselen trend başlatmış olacağı düşünülebilir. Trendin devam edip ATH olan 3.76 dolar seviyelerine ilerlemesi için 1.70 direnci üzerinde günlük kapanış gelmesi gerekmekte.

Destek noktaları: 1.035 – 0.845

Direnç noktaları: 1.242 – 1.447 – 1.70

Loopring Kısa Vadede Sıkışma Bölgesi İçinde Bulunuyor!

Loopring 02.09 2

4 saatlik grafikte yükselen trend başlamış gibi gözüküyor. Düşen trend kırılımı gelene kadar sıkışma bölgesi içinde fiyat hareketleri görülebilir.

Alımların devam etmesi durumunda oluşacak yükseliş hareketinde üstüne çıkılması gerekilen ilk direnç 1.175 dolar seviyelerinde bulunmakta. Boğalar direncin desteğe dönüşmesi halinde düşen trend bölgesine de denk gelen 1.313 direncini yukarı doğru kırmaya çalışacaklardır. Piyasaya ayıların hakim olması durumunda ise 1.037 bölgesi hem EMA100 hem de destek olarak çalışacaktır. Satışların devamının gelmesi durumunda ise yükselen trend retesti olarak kabul edebileceğimiz 0.938 desteğinden tepki alması beklenmektedir.

Destek noktaları: 1.037 – 0.938

Direnç noktaları: 1.175 – 1.313

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster