Litecoin uzun vadeli Fiyat Analizi: 06 Aralık

coin-otag-gorsel
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Kripto para piyasası zemini kaybetmedi ve Bitcoin gibi birçok altcoin bir ay öncesinden daha yüksek bir değere sahip. Litecoin, dijital gümüş de değerinde önemli bir artış kaydetti ve şu anda $ 135.57dolardan işlem görüyor. Fiyat yükselişe geçti, ancak uzun vadeli piyasada kalıcı bir trend olarak görülemedi.

Tüccarlar, short pozisyonlara hazır olun.

Litecoin 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Yukarıdaki tabloya göre Litecoin’in fiyatı azalan bir kanaldan çıktı ve yükselmeye başladı. Düşen bir kanalda kaydedilen düşüşten sonra fiyat toparlanıyor olsa da, belirgin eğilimin düşüş eğilimi olduğu göz önüne alındığında, fiyat bir düşüşe tanık olmak için en önemli unsurdu. 85 $ ‘da direnç yaklaşıyor ancak henüz ona ulaşamadı.

Değerlendirme

Göreceli Güç Endeksi, Litecoin piyasasında değer düştükçe yoğun satış baskısı gösterdi. Bununla birlikte, yükselen değerle birlikte, kripto para denge bölgesine doğru hareket ediyor, bu da alım ve satım baskılarının eşit hale gelmek için hareket ettiği anlamına geliyor. Ancak, açık satış baskısı göz önüne alındığında, dengeye giden bu yolculuk zor oldu.

Benzer şekilde, MACD göstergesi de ivmenin düşük olduğunu ve satıcılara doğru eğildiğini belirtiyordu.

Durum

Giriş: 82,10 $
Stop-Loss: 84,80 $
Kar Al: 76,63 $
Ödüllendirme Riski: 2.02

Sonuç

Litecoin piyasasındaki mevcut düşüş göz önüne alındığında, kripto para, tüccarlardan sürekli bir itme ve çekilme kaydetti. Bununla birlikte, düşüş, fiyatın uzun vadede düşüşe tanık olmasına neden olabilir ve tüccarlar 76.63 $ ‘dan kar elde edebilir. Bu eğilim aynı zamanda bir tersine dönüşe de tanık olabilir, ancak uzun süre devam etmeyebilir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!