Pazar, Ocak 24, 2021

Litecoin, Steem, Zcash Fiyat Analizi: 24 Aralık

Litecoin, Steem ve Zcash’in beğenileri arasında LTC, 2 aylık getirileri basın zamanında şaşırtıcı bir şekilde %126 iken geri kalanı negatif bölgedeyken ayakta kalan tek alt gibi görünüyordu. Alt sezon yaklaşırken, Bu Altcoinler yakında fiyatlarında bazı olumlu değişiklikler görebilir ve aynısı bu kripto para birimleri için teknikler tarafından vurgulandı.

Litecoin [LTC]

Kaynak: TradingView’de LTCUSD

Litecoin zamanının dışında ve bunun temel nedeni destekçileridir. LTC hayatta kalırken, İlk 10’da yer alan meslektaşları hiçbir yerde görünmüyor. Ancak basın zamanında LTC, Bir umut işareti olarak 0.618-Fibonacci seviyesinde konsolidasyon gösterdi.

LTC’nin 86.88 $ ‘da 0.5 $-Fibonacci seviyesine düşme şansı kalmasına rağmen, Yine de yükselişteydi.

Ayrıca, RSI göstergesi nötr bölgenin yakınında kısa bir düşüş kaydetti, Bununla birlikte, RSI’dan farklı olarak, OBV göstergesi o kadar düşmedi, Bu da fiyat düşüşünün, onu destekleyecek gerçek hacimler olmadan abartılmış olabileceğini gösteriyor.

Bu nedenle, LTC genel olarak yükselişe geçti.

STEEM

Kaynak: TradingView’de STEEMUSD

STEEM, Son 4 günde fiyatında ciddi bir düşüş gördü ve değerinin neredeyse %33 oranında değer kaybetmesine neden oldu. Bu düşüş gibi görünse de, STEEM 0,1464 dolarlık destek seviyesinde oturuyordu, Bu nedenle fiyatın sıçrama şansı kaldı. Dahası, Bir öncekinden yaklaşık %11 oranında başka bir destek olduğu için düşüş korkutucu olmazdı.

RSI göstergesi aşırı satım bölgesinin derinlerindeydi ve yükselmek için mücadele ediyordu. Aynısı Stokastik RSI denerken görüldü, Ancak birçok yükseliş kesişiminde başarısız oldu.

Genel olarak, STEEM yakında bir sıçramaya hazır görünüyor.

Zcash [ZEC]

Kaynak: TradingView’de ZECUSD

Zcash, Büyük bir fitil gördü ve desteğini altın cep bölgesinde buldu. Buradan bir sıçrama olasılığı çok yüksek görünüyordu. ZEC 0.65-Fibonacci seviyesine düşse bile önemli olmamalı [$47.80].

OBV göstergesi düşen hacimlerin altını çizdi ve MACD göstergesi sıfırın altında geniş bir düşüş eğilimi kaydetti. Göstergeler, Küçük bir düşüşün geldiğini gösteriyor, daha önce de belirtildiği gibi, 47.80 $ seviyesini bir kez daha test edebiliriz.

Her şeye rağmen, ZEC’in bu düşüşten sonra yükseliş göstermesini bekleyebiliriz.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 31,991.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39