Litecoin (LTC), Aave, Dash Fiyat Analizi: 08 Nisan

coin-otag-gorsel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Litecoin ve Aave, son iki gündeki düşüş hissinin ardından bir talep bölgesine geri dönmek zorunda kaldı. Dash ayrıca 245 dolardan güçlü bir destek bulmak için düştü, ancak bu seviyenin altındaki bir seansın kapanması muhtemelen fiyatın 206 dolara yükseleceğini görecek.

Litecoin [LTC]

Litecoin, simetrik bir üçgenden yukarı doğru çıktı, ancak son birkaç günün satış baskısı, LTC’nin 230 dolar seviyesinde kalamadığını gördü. Bir sonraki destek seviyeleri 200 dolar ve 180 dolar olacak şekilde 220 dolarlık talep bölgesine geri dönmek zorunda kaldı.

4 saatlik grafik RSI’yi 50’nin üzerinde gösterdi. 220 dolarlık bir savunma ve 230 dolara hareket, boğaların bir kez daha güçlendiğini gösteriyor. 220$ ve 195$ seviyelerinde uzun pozisyonlara ölçeklemek, uzun vadeli işlemler için bir seçenek olabilir.

Litecoin (LTC) fiyatı an itibariyle$ 242.94dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

AAVE

20-EMA (beyaz), geçtiğimiz birkaç günün satış baskısına yanıt olarak 50 EMA’nın (sarı) altına düştü ve AAVE, 344$’lık %38.2 geri çekilme seviyesinden sıçrayarak 386$ desteğinin altına düştü.

Mavi renk, AAVE’nin yaklaşık altı hafta boyunca işlem yaptığı aralıktır ve orta noktası 358$ olarak bulundu ve bu da 244-358$’ı yazım sırasında bir talep bölgesi haline getirdi.

OBV bir taban gösterdi ve bunun altında hareket etmek 300 doların altında bir düşüş görecekti. Ancak, OBV son iki hafta boyunca yükseliş eğiliminde olduğu için bunun riski henüz belli değildi.

AAVE fiyatı an itibariyle$ 344.74dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

DASH

DASH, yükselen bir kanalda (mavi) işlem görüyordu. Bu kanalın orta noktası dinamik destek ve direniş görevi gördü. 245 dolardan destek bulmak için kanalın üst sınırından son düşüşün ardından direnişe geçti.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) da düşerken, hem -DI (pembe) hem de +DI (mavi) 20’nin altında olduğundan, ilerlemede güçlü bir eğilim göstermedi. Chaikin Para Akışı, pazara veya pazardan sermaye akışının ne alıcıları ne de satıcıları desteklediğini göstermek için +0,05’in altına düştü.

Kanalın altındaki bir düşüş muhtemelen DASH’ın son kazançlarını geri çekeceğini ve %38,2 geri çekilme seviyesi olan 206 dolara yükseleceğini görecek.

DASH fiyatı an itibariyle$ 266.90dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!