Litecoin kısa vadeli Fiyat Analizi: 22 Eylül

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasanın geri kalanı gibi, Litecoin [LTC]’in değeri bir kez daha Temmuz başındaki seviyelerine düştü. Satış baskısı, LTC 47 dolardan işlem görürken ortaya çıktı ve fiyatı 41,64 dolara kadar düşürdü. Kripto para şu anda 43,92 dolardan işlem görüyor.

Litecoin 30 dakikalık grafik

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Yukarıdaki grafiğe göre, Litecoin’in fiyatı zaten düşüş trendine girmeye başlamıştı, ancak bu düşüş kademeli oldu. Dijital gümüşün değerindeki ani düşüş paniğe neden oldu ve düşen kırmızı mumların etrafında oluşan balonun gösterdiği gibi yüksek volatiliteye yol açtı. Bollinger Bantları göstergesi, sinyal hattı fiyat çubuklarının üzerinde pozisyon alırken aşağı doğru eğimli fiyatı da kaydetti. Ancak, “yükselen üçgen” içinde fiyat bir kez daha yükselmeye çalışırken, sinyal çizgisi trendin altına düştü.

Bu, piyasadaki küçük yükselişin geri dönüşünün bir göstergesiydi. Ancak düşüşün ani olması Chaikin Para Akışını [CMF] -0.20’de sürdürdü. CMF, dijital gümüşün hala önemli bir satış baskısıyla karşı karşıya olduğunu öne sürdü.

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

LTC’nin fiyatı yükselen üçgenin üzerine çıkmaya çalıştı, ancak düşüşün gelişimi göz önüne alındığında, LTC’nin çarpışma öncesi seviyeye dönmesi zor olabilir. Fib retracement aracı, verilen dönemde LTC için ilgili dirençleri ve desteği grafiklendirdi ve yukarıdaki tabloya göre, LTC 43 $ ‘lık önemli bir fiyat seviyesinde geziniyordu. Fiyat bir kez daha bu seviyenin üzerinde kalamadı ancak denemeye devam ediyor.

Oysa bir sonraki direnç, söz konusu dönem için 44.52 dolar ve 45.46 dolar olarak çoktan belirlenmişti. Bu fiyat seviyesi en son Temmuz başlarında görüldü. LTC fiyatını kısa, yükseliş patlamaları ile kurtarmaya çalışabilir, ancak kripto piyasasındaki düşüş göz önüne alındığında tam bir iyileşme uzun zaman alabilir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!