Son Gelişmeler

Litecoin, Dash, BAT Fiyat Analizi: 16 Eylül

coin yorum
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Hakimiyeti dünün düşük seviyesi olan 59.9’dan 61.15’e yükselirken, Bitcoin kazançlar gördü ve baskı anında 10.850 $ ‘dan değerlendi. Bitcoin’in son birkaç gündeki yükselişine kırmızı görünen birçok büyük altcoin eşlik etti. Bu, hızlı kar elde etmek amacıyla yükselen bir BTC satın almak için altcoin varlıklarını satan tüccarlar tarafından açıklanabilir. Litecoin ve Dash, katı direnişin altında kalmış ve satış baskısıyla karşı karşıya kalmıştı. Basic Attention Token kısa vadede düşüş eğilimi gösterdi.

Litecoin [LTC]

Litecoin, Dash, BAT Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin, 47 $ ‘a düşmeden önce kısa bir süre için 50 $ bölgesinde direnç gösterdi. Bu düşüş hızlı bir şekilde satın alındı ​​ve fiyat yazının yazıldığı sırada 48.18 dolardı.

Litecoin, geçtiğimiz birkaç gün içinde 50 $ seviyesini geçemedi. LTC, 50 doların üzerinde bir işlem seansını kapatarak madeni parayı kurtarmanın ilk adımıdır.

MACD düşüş eğilimi gösterdi. Varlık için bir sonraki destek seviyesi 45 dolarlık bölgede yatıyor.

Litecoin, LTC’nin yaratıcısı Charlie Lee ve Alman video oyunu geliştiricisi CipSoft’un CEO’su Stephan Vogler, Litecoin blok zincirinin üzerinde çalışan bir RPG olan Litebringer’ı duyurduğunda son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Dash [DASH]

Litecoin, Dash, BAT Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

DASH, direncin altına düştüğünden beri desteklemek için 77 $ seviyesini çeviremedi ve daha düşük yüksekler kaydetti. Piyasa, arka arkaya hızlı bir şekilde defalarca test ettiği bir direnç seviyesini tersine çeviremedi. Bu, satış baskısının gücünü gösterdi.

RSI, 39 seviyesinde düşüş gösterdi. Bu, DASH üzerinde devam eden düşüş baskısını gösterdi ve herhangi bir sıçrama, önümüzdeki birkaç işlem seansında satış yapmak için bir fırsat olarak görülmelidir.

Basic Attention Token [BAT]

Litecoin, Dash, BAT Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT, 0.24 dolarlık bir destek seviyesini test etti ve bu hafta ikinci kez savundu. Bollinger bantlarının ağzı, son birkaç gün içinde volatilite arttıkça genişledi.

BAT, yakın vadede düşüşe işaret ederek alt banda doğru kaydı. BAT’ın 20 periyot hareketli ortalamasına (kırmızı) sıçraması ve desteği test etmek için bir kez daha düşmesi muhtemeldir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!