Pazartesi, Ocak 18, 2021

Litecoin, Augur, VeChain Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Hem Litecoin hem de Vechain, fiyat listelerinde güçlü bir yükseliş ivmesi kaydetti. Litecoin, 124 dolardan önceki yerel yüksek seviyesini geçti ve boğalar 145 doları hedefledi. VET, yükselen üçgen modelinin dezavantajını kırdı, Ancak iyi işlem hacmi ile desteklenen toparlandı ve 0,0178 $ direnç seviyesini bir kez daha test edebilir. Son olarak, Augur son birkaç gün içinde bir aralıkta işlem gördü ve kafa derisi işlemlerine bazı seviyelerde ilgi gösterdi.

Litecoin [LTC]

Litecoin, Augur, VeChain Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin 122 dolar seviyesini bir kez daha geçti ve 145 dolardan %27 Fibonacci uzatma seviyesine doğru ilerliyordu. Yakınlarda 142 dolarlık direnç seviyesi ile, LTC önümüzdeki günlerde test ederse güçlü bir direnç seviyesi olduğunu kanıtlayabilir.

RSI 70 seviyelerinde ve aşırı alım bölgesine geçmenin eşiğindeydi. Ancak bu, tek başına fiyat için anında bir geri çekilme anlamına gelmiyordu. Bununla birlikte, LTC’nin arkasında güçlü bir yükseliş ivmesi olduğunu gösterdi.

Geçen hafta %38,2 geri çekilme seviyesi testi ve yerel yüksek seviyesini geçen bir artış, güçlü bir yükseliş gösteren bir gelişmeydi ve Fibonacci uzantısı boğalar için de bazı hedef seviyeleri gösterdi.

Augur [REP]

Litecoin, Augur, VeChain Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de REP / USDT

REP, 13,8 $ ‘a kadar düştükten sonra bir miktar toparlandı ve 1 saatlik grafikte bir aralık oluşturduğunu belirtti. Bu aralığın üst ve alt sınırları 17.42 $ ve 15.44 $ idi, yatay destek ve direnç seviyeleri ise 15.79 $ ve 17.11 $ seviyesinde kapandı.

Bu aralığın orta noktası, kısa vadede REP’nin arkasındaki momentumu ölçmek için kullanılabilir. Yazma sırasında, fiyat, yukarıda bir yükseliş ve orta noktanın dezavantajına keskin bir reddedilme gördükten sonra orta noktanın hemen altındaydı.

Fiyat, 15.7 dolarlık desteği test etti ve bir kez daha yükselmeye başladı ve orta noktayı geçip daha yüksek aralıklara doğru bir hareketi işaret etti.

Bununla birlikte, menzilden henüz bir kırılma belirtisi yoktu. OBV, Alıcılar ve satıcılar arasında bir denge olduğunu düşündüren bariz bir şekilde düzdü.

VeChain [VET]

Litecoin, Augur, VeChain Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de VET / USDT

MACD ve Sinyal hatları birbirinden biraz uzaktayken, Stokastik RSI da aşırı alım bölgesine doğru genişledi ve 4 saatlik grafikte düşüş eğilimi oluşturdu.

Bu, MEÖ’nün çizelgelerde küçük bir gerileme görebileceğini gösterdi. 0.0159 $ ‘lık destek seviyesi 50 SMA’nın (sarı) hemen üzerindeydi ve bu izdiham, yukarı yönlü bir hareketten önce test edilebilirdi.

0,0126 $ ‘a düştükten sonra toparlanma güçlü oldu ve ortalamanın üzerinde işlem hacmi ile birlikte MEÖ’nün arkasındaki yükseliş gücüne işaret etti.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,386.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18