LINK, ADA ve NPXS Gibi Altcoinler İçin Ralli Sona Erdi mi?

coin-otag-gorsel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çoğu altcoin, Bitcoin’in geri dönüş yaptığı piyasa döngüsünde mevcut noktada yükselirken, fiyat rallisini sona erdirmiş olabilecek birkaç altcoin var. Bunlar arasında LINK, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para biriminde yer alıyor.

LINK’in oracle’ları, XRP’nin Grayscale fonundan kaldırılmasından kalan boşluğu doldurmuş olabilir. Ancak, bunun spot borsalarda fiyatı yükseltecek kadar uzun sürecek bir etkisi yok gibi görünüyor. Varlık şu anda ATH’den 32$ seviyesinde işlem görüyor. Fiyatın ATH’sine yükseleceği beklentisi olsa da, borsalardaki düşen ticaret hacmi aksi yönde sinyal veriyor.

Grayscale fonuna eklendikten sonra, LINK’in fiyatı istikrarlı bir şekilde arttı, ancak kurumsal talebin artması, varlığın fiyatını artırmak için yeterli olmayabilir. %93 HODLers, varlık mevcut döngüde bir düşüş yaşamadan önce kârlıdır.

Altcoin rallisi LINK, ADA ve NPXS için sona ermiş olabilir

LINK’in kurumsal talebi, fiyat üzerinde yalnızca kısmi bir etkiye sahipti ve trendin tersine dönmesi, HODLers’ın mevcut fiyat seviyesindeki karlılığına ve ETH liderliğindeki altcoin rallisine bağlı. Tarihsel olarak, Bitcoin’in rallisi LINK’in fiyatı üzerinde olumsuz bir etkiye sahipti ve bu, bu hafta sonu bir kez daha 60000$’ın üzerindeki Bitcoin traderları olarak görülmeye devam ediyor.

Bir diğer üst düzey altcoin olan Cardano, HODLers’a 2020’de %440’ın üzerinde bir yatırım getirisi sundu. Bu altcoin, zincir içi analiz ve trader duyarlılıklarına dayalı olarak uzun vadede HODL için bir yatırım olarak kabul edildi. Mevcut döngüde, %65 HODLers 1,23$ fiyat seviyesinde karlı.

Ek olarak, rallinin bu noktasında, ADA’nın borsalardaki ticaret hacminde önemli bir düşüş var. Likiditedeki bu düşüş, önümüzdeki hafta fiyatların düşmesine neden olabilir. Geçen hafta büyük işlemler 30 Milyar $’ın üzerinde gerçekleşmiş olsa da, hacim istikrarlı bir şekilde düşüyor.

Altcoin rallisi LINK, ADA ve NPXS için sona ermiş olabilir

ADA ve LINK’in aksine, NPXS durumunda, fiyat bir ay önceki ile aynı seviyeye geri döndü. 24 saatlik ticaret hacmi, 24 saat içinde %100’e yakın bir düşüşle düşüş yaşadı ve bu, NPXS’nin fiyat döngüsünde benzersiz bir konum. Dahası, zincir üzerindeki duyarlılık düşüşe geçti ve bu, konsolide olan bunlar gibi altcoin satın almak için ideal bir zaman olabilir. Spot borsalarda en iyi piyasalarda güven sürekli olarak yüksektir ve düşen ticaret hacmi konsolidasyonun bir işaretidir.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!