LINA Fiyat Analizi: Son Hafta Yüzde 35 Kar!

lina-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bu yazımızda sizlerle beraber LINA’nın grafiğini inceleyeceğiz. Piyasa durumunun genel çöküşü ile birlikte LINA’da uzun soluklu bir düşüşe geçmişti. Fakat son 1 haftada oda kendini iyi toplayan coinler arasında diyebiliriz. Binance  borsasında alım satıma açılmasıyla birlikte kendini 1 dolara dayayan LINA düşüşle birlikte 0.020 seviyelerine kadar geriledi.

LINA Grafiği Bizlere Neler Söylüyor!

Çeşitli indikatörleri kullandığımızda bizlere bazı bilgiler vermekte. LINA’nın aşağıdaki günlük grafiğini incelediğimizde, RSI indikatöründe ufak bir uyumsuzluk olduğu karşımıza çıkmakta. Eğer LINA bu uyumsuzluğu düzeltmezse teknik olarak yönünü aşağı verir. Ayrıca Stokastik RSI değerimiz günlükte tekrardan yukarı yön vermiş durumda.

Bollinger bandı indikatörümüzü kullandığımızda ise bizlere, bandın üst kısmına yaklaştığını göstermekte. Bu bandın üzerine çıkarak devam mı eder yoksa aşağıya doğru hafif bir gevşeme yapar mı tam olarak bilemeyiz.

LINAUSDT

LINA’nın günlük paritede 7, 25 ve 50 seviyelerindeki MA değerlerine bakıldığında;

3 değerinin üstünde olduğunu ve destek görevi gördüğünü söyleyebiliriz. LINA’nın üst seviyeleri görebilmesi için öncelikle önünde bulunan 0.0524 dolar seviyesindeki direnci aşması gerekiyor. Şayet direnci aşmakta zorlanırsa kendini aşağılara çekerek yeni alıcılar bulmak isteyecektir. Bu alıcıları daha önce kırdıktan sonra test ettiği 0.0434-0.0408 arasındaki seviyelerinde bulabilir. Eğer 0.0524 seviyesini aşarsa önünde 0.0659-0.0726 seviyesinde bulunan direnci görecektir.

Grafikte genel olarak LINA’nın destek ve direnç seviyeleri gösterilmekte. Bu destek ve direnç seviyeleri size alım satım hedefi olarak değil sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

LINAUSDT

Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber LINA grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Peki sizler cüzdanınızda LINA’ya yer veriyor musunuz? Düşüş yaşanırken LINA’da paranız kaldı mı? Spot cüzdanınızda hangi coinleri bulunduruyorsunuz? Yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster