Salı, Ocak 19, 2021

Kurumsal yatırımcılar 2021’de büyük miktarlarda ETH satın alacak

Bir analiste göre Ethereum, 2020’de Bitcoin kadar kurumsal yatırımcının ilgisini çekecek. Bu bir katalizör görevi görebilir ve ETH fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabilir.

Ethereum’un fiyatı, büyük ölçüde ETH 2.0 Aşama 0’ın yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle 2020’de güçlü bir performans gösterdi. Messari analisti Ryan Watkins’e göre, ETH önemli dirençlerin üstesinden gelebildiği ve bu nedenle güçlü bir başlangıç ​​pozisyonuna sahip olduğu için 2021 önceki yılı bile geçebilir. Ayrıca Ethereum, 2020’de Bitcoin’in yaptığı gibi 2021’de kurumsal yatırımcılara benzer bir çekiciliğe sahip olabilir; bu, ETH için güçlü bir katalizör görevi görebilir ve fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine gönderebilir.

Teknik analiz, Ethereum için yükseliş senaryosunu destekliyor

Tanınmış tüccar “Cactus” de ETH’de yükselişe geçti ve Ethereum için temellerin güçlü göründüğünü belirtti. Ona göre, gelecek yıl tüm zamanların en yüksek seviyesini engelleyecek güçlü bir direniş yok:

Bu grafik neredeyse 2 aylık, bunu takip etmek ve PA’nın makro terim dışında oynamasını izlemek eğlenceli. 2021’de ETH’nin ATH’yi kırması bekleniyor … Mevcut makro trend düşüşe geçmek için bir neden göremiyorum ve dürüst olmak gerekirse çok boğa görünüyor

Resim

Kaynak: https://twitter.com/TheCryptoCactus/status/1342557735989243906/photo/1

Buterin, yeni merkezi olmayan finansal sisteme geçişi öngörüyor

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin de gelecek konusunda iyimser ve Ethereum’un şu ana kadar toplulukla birlikte elde ettiği kilometre taşlarından gurur duyuyor. Ona göre, ekonominin geleceğinin nasıl işlediğine dair köklü değişiklikler olacak. Şimdiye kadar, piyasa faaliyetinin odak noktası, basitçe “aktarılabilen, satın alınabilen ve imha edilebilen” fiziksel ürünlerdi.

İnternet dünyasında ise, “kamu ürünleri” gelecekte önemli bir rol oynayacak ve piyasa koşulları ile kurallar da temelden değişecektir. Ethereum gibi dijital ürünler veya varlıklar başka etkilere ve karmaşık mekanizmalara tabidir, bu nedenle Buterin’e göre, eski finansal sistemden yeni bir merkezi olmayan ve adil sisteme geçiş şu anda gerçekleşiyor:

20. yüzyılda, ikisi daha tipik olarak bölünmüştür. Ancak 21. yüzyılda “özel” ve “kamu” arasındaki sınırlar bir kez daha hızla bulanıklaşıyor. Hükümetler daha çok piyasa aktörleri gibi davranıyor ve şirketler daha çok hükümetler gibi davranıyor.

Buterin’e göre, Ethereum’un işletme alanındaki benimsenmesi ETH’nin fiyatını artırarak artmaya devam edecek. Ölçeklenebilirliği ve güvenliği daha da artıracak olan Ethereum için daha büyük yükseltmeler bekliyor. Bununla birlikte, Ethereum’un 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıp ulaşamayacağı henüz belli değil.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.08
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.22
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.43