Kripto Paraların Piyasa Değeri Apple’ın Piyasa Değerine Yaklaştı!

Adsız tasarım
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2008’de Satoshi Nakomoto adlı anonim bir kişi tarafından başlatılan çılgın yaratıcılık 13.yaşında 2 Trilyon 191 Milyon $ değerlemeye ulaştı. Bundan 45 yıl önce kurulan ve bugün Dünya’nın en değerli 3 şirketinden biri olan Apple ise 2 Trilyon 260 Milyar $ piyasa değerine sahip.

Ne derseniz deyin Bitcoin veya altcoin hiç fark etmez. Yeniliğin gücü 13 Nisan 23:15 sularında dünya devi bir markanın toplam piyasa değerini geçmek üzere…

Kimisi alışveriş, kimisi finans, kimisi cart curt sektörü için üretilse de kripto paralar günden güne yükseliyor. Son olarak konuyla ilgiliKripto paraların toplam değeri 2 Trilyon $’a ulaştı” başlıklı haberimize bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Haberi yayınladığımız süreden bugüne (8 gün) kripto paraların piyasa değeri yaklaşık 191 Milyar 208 Milyon $ yani %109.460 değer kazandı.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!