Detaylar


Airdrop

Token Adedi
n/a
Değeri
n/a
Bitiş Tarihi
n/a
Tutarlılık
%100

Proje Hk.

Token Tipi
ERC-20
Toplam Arz
n/a
Token Değeri
0,031194 TRY

Kripto-para: IOST

IOST, ölçeklenebilir, güvenli ve merkezi olmayan bir blockhain App platformudur. Geliştiriciler için sonsuz olanak sunar ve geliştiricileri üretim, yenilik ve daha büyük fikirlere yöneltir.

IOST şu an coinmarketcap üzerinden yer edinmiş ve en büyük 5 Borsa sitesi üzerinden işlem görebilmektedir: Binance, Upbit, Bitfiniex, Huobi, and Okex. Ayrıca kazandığınız IOST’u diğer 20’den fazla büyük borsa sitesinde işleme tabi tutabilirsiniz.

IOST şu an günlük toplam 10.000 IOST’u bütün talepçilerine dağıtıyor. Günlük görevlerden ve günlük girişlerden CP kazanmak mümkün. Her 24 saatten sonra, toplam ödül bütün katılımcılar arasında bölünecek. CP’si fazla olana daha fazla pay gelecek.

Şu an için 1 IOST‘un ederini TRY ve Dolar cinsinden güncel olarak görebilirsiniz:

Bu kripto-paranın doğrudan işlem gördüğü borsa siteleri olduğu için, paranızı biriktire-durun bizler de bir müddet sonra paranızı nasıl çekebileceğinizi anlatalım. Biz doğrudan anlatana kadar, sitemizin SSS kısmından daha çok bilgi sahibi olmanız gerekmektedir çünkü ilk yapım zorlayacaktır biraz sizleri.

Adım adım Kazanım Rehberi:
1 – Buradan üye oluyorsunuz: Üye olmak için tıkla! 
2- Telefon numaranızı onaylayın ve giriş yapın. (Telefon onayı ardından sosyal medya onayı yaparak, sosyal medya görevlerinizi yapabilirsiniz)
3- Günlük görev ekranından, basit sosyal medya görevlerini yaparak ve her gün girerek günlük giriş ödülünüzü kazanabilirsiniz. Görev ekranı: Görevler için tıkla! 
4- Ekstra olarak paylaştığımız Berminal kripto-paranın, invite kodunu Berminal uygulaması içerisinde “Me” kısmına girip, invite friends kısmından aşağıdaki kodu, görevlerdeki Berminal kısmına girerseniz, 50 CP kazanıyorsunuz arkadaşlar.

Para çekimi için şartlar: 

1- Üye olduktan 30 gün sonra hesabınız işleme açılır.
2- En az 1000 IOST çekimi yapabilirsiniz ve myEtherium-Wallet gibi bilindik adreslere çıkarabilirsiniz.

myEtherium-Wallet açmak için, sayfamızın SSS kısmını ziyaret etmeyi unutmayın!