Kripto Para Borsasının Ünlü İsmi ”Kraken” Halka Arz Oluyor!

Bitcoin 0 ila 0 arası değer kazanabilir! (1)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

6 Milyon Müşteriye hizmet veren, 2011 yılında kurulan ABD merkezli kripto para borsası Kraken 2022’de halka arz olacağı açıklandı.

Kraken Ceo’su Jesse Powell, bugün yaptığı röportajda ”Önümüzdeki yıl halka açılmayı düşünüyoruz muhtemelen Coinbase’e benzer bir doğrudan listeleme olacaktır” açıklamalarına yer verdi.

Kraken’in şu an yatırımcılarla yeni bir finansman turu için görüşmeler gerçekleştirildiğini ve bazı raporların değerinin 20 Milyar $ olduğunu ifade etti. Kraken şirketi ”sermaye toplamak için acele etmiyoruz” açıklamalarına da yer verdi. Neden halka arz olduklarını açıklayan Powell: ”Coğrafi genişleme ve büyüme konusunda bize yardımcı olabilecek yatırımcıları arıyoruz” sözlerini kullandı.

Kraken, ilk çeyrekte gerçekleştirdiği spot işlem hacminin 160 milyar $ ile rekor seviyeye ulaştığını belirtti. Bu rakam geçen yılın rakamlarına göre 1.5 kat daha yüksek.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!