Son Gelişmeler

Kripto Borsası Goldexco.in, ilk Token Satışına Başlıyor

bitcoin btc
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Farklı para birimlerine ve stake işlemlerine destek veren ABD merkezli kripto borsası Goldexco.in, ilk borsa token’ı satışına başlıyor. 

Goldexco.in; hisse senetleri, emtialar ve kripto para piyasalarında işlem yapabilen 15 milyondan fazla kullanıcıya dijital varlık saklama hizmetleri sunan kurumsal müşteri ağına ve hızla büyüyen 3 milyar dolarlık bir varlık saklama şirketi. 

 Satışa sunulacak GLDX token’ lar ile borsa, 50 milyon dolar tutarında gelir elde etme hedefi koydu.  

Goldexco.in’in satış platformu, borsada 2021 yılının nisan ayında token satışına başlayacak. Her bir token’ın 1.1 ABD doları başlangıç fiyatı ile fiyatlandırılacağı söyleniyor. Satış döneminde çeşitli iskonto fırsatlarının da sunulacağı bildiriliyor. 

Goldexco.in, tezgah üstü (OTC) ve madencilik pazarlarına gözünü dikti.

Kripto para borsası, hem platformunu hem de likidite çeşitliliğini genişletmek için stake, tezgah üstü (OTC) ve madencilik piyasalarına hizmet sunma hedefinde. Bu sayede kullanıcı sayısını artırarak toplam gelirini de yukarı çekmek istiyor. Toplanan fonların da bu amaçla kullanılacağı vurgulanıyor. 

Goldexco.in’in an itibarıyla oluşturduğu gelir modeli, platform üzerinden yapılan işlemlere ve stake gelirlerinin değerlendirildiği emtia fonlarına odaklı. Yayımlanan dokümana göre; tezgah üstü, stake ve madencilik işlemleri ile birlikte dönem başına yüzde 30 oranında getiri sağlandığı belirtiliyor. 

Sirkülasyon sağlamak amacıyla Goldeco.in  GLDX Token’ı tasarlarken diğer tokenlarda olduğu gibi talep arttıkça yükselen, arz çoğaldıkça düşen bir algoritma yerine pazarda GLDX token alım satım işlemlerinde oluşan hacimle bağlantılı, geleneksel varlıklara dayalı çalışan bir algoritma ile hem alım hem satımda oluşan hacimle birlikte yükselen bir mantığa dayanıyor. 

“Her ay gelir akışının yüzde 30’unu likidite havuzuna tahsis ediyoruz, böylece piyasa fiyatından GLDX token’ları geri alma yöntemi sunabiliyoruz.” 

Satış platformu, geri alım sisteminden başka, token kıtlığı (ayı sezonu) durumunda stake geliri sunan hesaplar, sıfır komisyon ve ekstra indirimlerle token teşvikleri sunarak hareketlilik sağlayacak.

Goldexcoin hesabınıza, Teb, Ziraat Bank, Kuveytturk, YapıKredi, Garanti Bankası ya da İş Bankası hesabınızdan dilediğiniz zaman Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Tüm ayrıntılar için Goldexco.in/Gldxtoken/ inceleyebilirsiniz.

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!