Kripto Borsa Hacmi Mayıs’ta 2 Trilyon Doları Aştı | Piyasa Toparlanıyor mu?

İspanya Ulusal Mahkemesi, Ponzi İddiasının İncelemesini Açtı Crypto Şema Arbistar
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

The Block’a göre, tüm kripto borsa hacmi Mayıs ayında yaklaşık 2 trilyon doları aştı. Ayrıca, The Block’un yasal hacim endeksinden alıntı yaparsak, kripto borsaları hala yeni bir rekor kırmanın eşiğinde gibi gözüküyor.

2 trilyon dolarlık hacmin tarihte ilk kez kripto borsalarının kaydettiği ilk kez olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca The Block, Mayıs ayının genel kripto borsası ve çevresi için umut verici bir ay olarak göründüğünü vurguladı. Kripto borsalarının 2T $ hacim kazanımının yanı sıra, Binance hala ilk kripto borsası olmaya devam ediyor. The Block’a göre Binance, Mayıs ayında 1,5 trilyon doların üzerinde alım ve satım hacmi kaydetti.

Spesifik olarak, Binance ana borsası USD ticareti sağlamıyor. Bununla birlikte, The Block’s Data Dashboard’a göre Coinbase, ikinci en büyük kripto borsası olmaya devam ediyor. Coinbase’in itibari paradan kriptoya faaliyetlerine dayanarak, yaklaşık 198 milyar dolar değerinde kripto ticaret hacmi kaydetti. Kısaca, The Block yasal hacim endeksi, en iyi ve en büyük kripto borsalarının ticaret verilerinden gelen verileri tam olarak raporlar. Tesla CEO’su Elon Musk ve Çin’in kripto fiyat depresyonu nedeniyle geçen ay kripto piyasası çöküşüne rağmen, kripto piyasasının tamamı toparlandı.

CoinMarketCap’e göre, kripto piyasa değeri yazı yazılırken 1.636.569.744.277 dolardı.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!