arama

Koineks Thodex ile Globala Açılıyor: ABD Lisanslı

Koineks Thodex

Koineks Thodex ile global bir temsilci haline geliyor! Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından olan Koineks; yeni marka ismi olan Thodex’i açıkladı. Thodex, ABD Lisanslı ilk Türk Kripto Para Borsası ve artık şirket yoluna Thodex olarak devam edecek. Bunun şerefine Koineks, 2020 Porsche Panamera GTS çekilişi yapıyor!

Koineks Thodex ile Daha Güçlü Geliyor!

Koineks Thodex
Thodex Global Cryptocurrency Exchange

Koineks bundan birkaç gün önce kullanıcıları için önemli bir duyuru yayımladı. ABD Hazine Bakanlığı’na bağlı Mali Suçlar Uygulama Ağı’ndan (FinCen) özel bir ruhsat alan Koineks Thodex ile bunu başaran ilk kripto para borsası oldu. koineks.com

Şirket bu ruhsatı aldıktan sonra globale açılmayı planladığını ve kısa süre içerisinde, Koineks’ten Thodex’e geçerek yeniden markalaşma sürecine gireceğini açıkladı. Koineks’in bu hamlesi özellikle Türkiye’deki kripto para topluluğu tarafından ilgiyle ve destekle karşılandı. Koineks Thodex ile birlikte milli gururumuz da olma yolunda!

Koineks Thodex
Koineks Thodex Geçiş Açıklaması!

Thodex Porsche Çekilişi ile Geliyor!

koineks thodex çekiliş
Thodex Porsche Çekilişi!

Koineks’in bugün paylaştığı duyuruya göre, Koineks 6 Mart tarihinden itibaren Thodex ismiyle hizmetine devam edecek. Koineks “kullanıcılar tarafından daha hızlı benimseneceğini” düşündüğü için böyle bir isim tercihine gitti.

Thodex ile birlikte kullanıcılar mağdur da edilmeyecek. Koineks kullanıcıları, Thodex adlı yenilenen kripto para borsasında mevcut hesaplarına da erişebilecek.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Devrim Çaçal
Devrim Çaçal Administrator
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

 • Avatar for Devrim Çaçal
  Fedai
  1 ay önce

  Karamboll

  3
  yorum beğen
Share via
Copy link
Powered by Social Snap