Koindex Para Kazanma | Koindex Airdrop 3 Dolar

airdrop

Koindex para kazanma airdropuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız. Koindex Airdrop rehberi ve gerekli tüm işlemleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

3 Dolar
Değeri
3$ KOIN
Referans
N/A KOIN
Token
ERC20
Platform

Koindex Para Kazanma Rehberi:

  • Yukarıdaki airdrop’a katıl butonuna basıyoruz.
  • Mail ile kayıt olunuz.
  • Mail onayınızı yapınız.
  • KYC işlemlerinizi tamamlayınız. (Sitede Türkçe anlatımı mevcut)
  • 2FA etkinleştiriniz. (İndirme linki)
  • Bütün işlemler bitmiş bulunmakta borsa 3 Ağustosta açılacak ve kazandıklarınız cüzdanınıza yatacak.
Koindex Para Kazanma

Koindex (KOIN Coin)

KOIN Coin, Koindex BTC, USD ve Altından oluşan bir endekse dayalı borsa koinidir.

Bu Airdrobu Paylaşma Nedenimiz?

Koindex, dijital varlıklar için yüksek güvenlikli ve kullanıcı odaklı bir işlem platformudur.Şu an yaptıkları Koindex para kazanma paylaşımı değerlendirebilecek bir airdroptur. Koindex airdrop‘una katılanlara şimdiden bol kazançlar!

KOIN coin sahipleri, Koindex gelirlerine ortak oluyor

Koindex, işlemlerden elde ettiği gelirlerin belirli bir kısmını KOIN sahiplerine dağıtıyor. Dolayısıyla, Koindex dijital varlık platformu büyüdükçe, bu platform üzerinde işlem yaparak KOIN elde eden kullanıcıların kazancı da artıyor. Hesabında daha fazla KOIN olanlar, Koindex’in işlem gelirlerinden daha yüksek pay kazanıyor.

Cüzdanında KOIN coin tutan kazanıyor

Koindex üzerinde gerçekleşen alım satım işlemleri esnasında üretilen KOIN token, alınıp satılabilen dijital bir değer niteliği taşıyor. Tut Kazan işlevinden faydalanarak ekstra kazanç elde etmek isteyen kullanıcılar, sahip oldukları KOIN’i hesaplarında 30 veya 90 gün tutma sözü vererek, yüzde 8’e varan oranlarda ek KOIN kazanıyor.

İlgili kripto para veya tokenin yukarıda belirtilen değeri, ilgili şirket tarafından iletilen değerleri içermektedir. Kripto para veya tokenin gerçek fiyatı, yayında olduğu veya yayına geçeceği borsadaki paritesinden takip edilmelidir. Airdrop.com.tr bu açıdan sorumluluk kabul etmez. Kazanç da kayıp da katılımcının kendisine aittir.

Kripto para airdroplarından haberdar olmak için bizi Telegram, Twitter ve Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

Devrim Çaçal
Devrim Çaçal, uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle coinotag.com'u kurdu. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor.