Perşembe, Şubat 25, 2021

Gene Simmons, Cardano Satın Aldı!

Elon Musk’un “Dogecoin ordusuna” katılan Rock grubu Kiss’in bas gitaristi Gene Simmons, Cardano (ADA) satın aldığını açıkladı.

19 Şubat’ta Simmons, Twitter’da paylaştığı bir mesajda 300.000 dolarlık ADA satın aldığını duyurdu. Rock yıldızı, bir finansal analist olmadığını ve yatırım tavsiyesi vermediğini hatırlattı. Sadece inandığı projeleri paylaşmak istediğini ve kesinlikle kimseye ADA almasını önermediğini vurguladı:

300.000 $ CARDANO (ADA) satın aldım. Ben bir Finansal Analist değilim ve U’ya al ya da almamasını söylemiyorum. Sadece ne yaptığımı ve neye inandığımı U’ya bildirmek. Neden? Çünkü yükseleceğine inanıyorum … ve araştırmak ve karar vermek her zaman sana bağlı.

Cardano’nun kurucusu ve Ethereum’un kurucu ortağı Charles Hoskinson, herhangi bir desteğe ihtiyaç duyması halinde Simmons’ı ADA topluluğuna özel bir mesaj göndermeye davet etti.

Simmons, madalyonun nereden alınacağı konusunda tavsiyede bulunmak için bazı takipçileriyle etkileşime girdi. Bu arada, yatırımcılara Cardano’nun fiyatındaki “yükseliş” için teşekkür etti:

Vaov! .. Sizler zaten Cardano’yu (ADA) yükseltiyorsunuz. Etkileyici.

2017 boğa rallisi sırasında Bitcoin desteği açıkladı Gene Simmons daha sonra kripto para dünyasından uzaklaştı. Yakın zamanda Dogecoin’e yatırım yaptığını iddia ettikten sonra bu ayın başlarında sektöre geri döndü.

Simmons, Ether (ETH) fiyatı 300 $ iken 300.000 $ yatırım yaptığını açıkladı. Aynı dönemde 300.000 $ değerinde Binance Coin (BNB) satın aldığını da belirtti.

Cardano (ADA) fiyatı an itibariyle$ 1.03dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺20.40
  THYAO.IS₺12.83
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.16
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.40