Pazar, Nisan 18, 2021

Kişisel Finans Uzmanı Suze Orman, Bitcoin hakkında önemli açıklamalar yaptı!

Amerikalı finans danışmanı Suze Orman, Bitcoin’i sevdiğini söylüyor. Ödeme devi bunu yapmayı kolaylaştırdığı için Paypal’ın kripto hizmeti aracılığıyla Bitcoin satın almayı tercih ettiğini belirterek, ayda bir kripto para birimine nasıl yatırım yapılacağına dair bazı tavsiyeler verdi.

Suze Orman Bitcoin’i Seviyor

Suze Orman, Cuma günü yaptığı bir röportajda bitcoin’i sevdiğini ve bitcoin yatırım stratejisini paylaştığını ve dinleyicilere kripto para birimine nasıl yatırım yapmaya başlamaları gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunduğunu söyledi.

1987’de Suze Orman Finans Grubu’nu kurdu ve Suze Orman Şovu 2002’den 2015’e kadar CNBC’de yayınlandı. Kişisel finans konusunda New York Times’ın en çok satan 10 yazarı ve Time Magazine’in en etkili 100 kişi listesinde iki kez seçildi. Ayrıca iki Emmy Ödülü ve sekiz Gracie Ödülü kazandı. 2016 yılında Amerika Birleşik Devletleri Ordusu ve Ordu Rezervine kişisel finans eğitimcisi olarak atandı.

Cuma günü Orman’a “Bitcoin ile ilgili düşünceniz nedir?” Diye soruldu. Kripto para birimine adanmış son podcast’lerinden birine atıfta bulunarak cevap verdi:

Bitcoin’i seviyorum. Evrenselliğini seviyorum.

“Sadece orada olması ve ona yatırım yapan şirketler hoşuma gitti” diye detaylandırdı. Ancak, iki kez Emmy Ödüllü televizyon sunucusu şunları ekledi: “Para birimi olarak bitcoin’i sevmiyorum. Tesla alacağınız veya onunla bir şeyler alacağınız yerden hoşlanmıyorum. Bunu bir yatırım olarak altının yerine olası bir ikame olarak seviyorum.

Son zamanlarda, Elon Musk’ın elektrikli otomobil şirketi Telsa, yakında ürünleri için bir ödeme aracı olarak BTC’yi kabul etmeye başlayacağını söyledi.

Suze Orman’ın Bitcoin Hakkında Önemli Açılamaları

Forest, kripto para yatırımı ile ilgili bazı tavsiyeler vermeye başladı. Bitcoin’e yatırım yapmanın riskleri konusunda uyarıda bulundu.

“Dinleyicilerime söylediklerim ve herkese söyleyeceklerim Bitcoin ciddi riskli” diye başladı. “Kaybetmeyi göze alamayacağım parayla bitcoin’e yatırım yapmam çünkü düşüşler günde sadece bir veya iki puan olmayacak. Bir gün 5.000 $ değerinde olacaklar. %7 artacak,%10 düşecek. ”

Ben şahsen bunu Paypal aracılığıyla yapardım çünkü Paypal bunu çok kolaylaştırıyor ve komisyon açısından çok büyük bir hit değil. Her ay ne kadar yatırım yaptığınıza bağlı olarak %1.5,%2 gibi.

“Bitcoin’i seviyorum ve arkasındaki önermeyi çok seviyorum. Ve Cathie Wood’un bitcoin’i sevmesini gerçekten seviyorum. Bunu çok seviyorum. “Wood,

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyledolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21