Kripto para birimleri, Bitcoin’in ilk bloğundan bu yana çok yol kat etti. Bu başarılı benimsenme girişimi, sektörel haber ve analiz üretim sorumluluğumuzu artırma ve okuyucularımıza kripto ve blok zinciri alanındaki en son gelişmeleri ulaştırma konusunda bir hayli yoğun çalışmamızı gerektirdi.

İş pozisyonumuz tamamen uzaktan (remote) olup, başarılı başvuru sahibinden İngilizce hakimiyeti, haftada 5 gün, sabah 9 ile akşam 5 arası çalışma isteği ve sektörel hakimiyet beklenmektedir.

Temel Görevler:

  • 1. Çalışma saatleriniz süresince yayınlanan önemli haberleri okuyucular için daha anlaşılabilir bir hale getirin, görsel ekleyip haberin ana detaylarını kendi cümlelerinizle özgün bir şekilde yayınlayın.
  • 2. Anlık haber takibi (monitoring) yapın ve son dakika haberlerini 20 dakikadan kısa süre içerisinde 100-150 kelimelik bir haber haline getirip yayına alın. Haber içeriği ihtiyaç halinde sonradan zenginleştirilebilir.
  • 3. Gece okuyucuları için hikaye-vari içerikleri derleyin ya da günün özetlerini tek başlık altında toplayın.

Gerekli Nitelikler:

  • 1. Hızla gelişen kripto para sektörünü yakından takip etmek ve haber akışlarından haberdar olmak.
  • 2. Kripto para endüstrisi hakkında derin bilgi sahibi olmak.
  • 4. Ekip çalışmasına uygun hareket edebilmek ve organize olabilmek.
  • 5. Kaynakları doğrulayabilme, kaynaklarla iletişime geçebilme konusunda güçlü beceri sahibi olmak.
  • 6. PR içerikleri haberlerden ayırabilme kabiliyetine hakim olmak.
  • 7.Bireysel gelişim ve kariyer hedeflemesi diplomalardan daha önemlidir. Bu kapsamda mezuniyet şartı aranmamaktadır. Minimum 6 aylık sektörel deneyim gerekmektedir.

İş Pozisyonuna başvurmak için lütfen kariyer@coinotag.com e-posta adresine öz geçmişinizi, pozisyona olan ilginizi ve deneyimlerinizi anlatan bir ön yazı gönderiniz. E-posta iletirken CC kısmına “contact@coinotag.com” adresini eklemeyi lütfen unutmayınız.

Aşağıdaki formdan da başvuru yapabilirsiniz. 


coinotag-logo

Bitcoin, Ethereum, XRP, Dogecoin gibi kripto paralar için hızlı ve güvenilir son dakika haber, analiz ve coin yorumları.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com