Salı, Ocak 26, 2021

KaratGold (KBC) Coin İncelemesi

KaratGold (KBC) Nedir ?

KaratGold , Karatbars ve Gold Standard Bank’ın her insanın finansal özgürlüğünü ve güvenliğini bağımsız ve merkezi olmayan bir şekilde desteklemeye ve savunmaya dayandırma amacı ile üretilen coindir.

KaratGold geleceği sınırsız dijitalleşme ve aynı zamanda saf altının sağlam temeline dayanır.

KaratGold

KaratGold Özellikleri

 • KBC bir kripto para biriminden daha fazlasıdır, tam bir paradigma değişimidir!
 • KaratGold Coin 100 milyon doları aşarak,tarihin en büyük ICO’larından biridir.
 • KBC, karşılığında fiziki altın kapsayan dünyanın ilk ve tek kripto para birimidir.
 • 4 Temmuz 2019’dan başlayarak KBC Coins , 100 KBC = 1g oranında saf fiziksel altın karşılığında değiştirilebilinecek.
 • Gold Standard Bank KBC’yi kripto para birimi olarak kullanımaktadır.

ICO 

15 Şubat’tan 21 Mart 2018’e kadar KBC token satış öncesi kampanyası (ICO öncesi) ve 22 Mart’tan 19 Nisan – ICO’ya düzenlendi. ICO sürecinde Coin’in değeri 0,05-0,08 dolardı. Sorunun toplam miktarı 12000000000 token olacak. 7,2 milyar satın alınabilir.

Şirket, 72 milyon dolarlık fon toplamayı hedefliyordu. Maksimum satın alma tutarı 1000 token KBC idi. Kullanıcılar fiat para veya BTC ve ETH ile satın alma için ödeme yapabilir. Bir bonus program vardı.

Toplanan fonların yarısı pazarlama çözümleri,% 10’u kalkınma, yasal ve ticari destek için kullanılacak. % 5 oranında organizasyonel konulara (lisanslama, uyumluluk) ve ücretlere çalışanlara yönlendirilecektir. Aynı miktar sosyal medya ve yedek akçe için tahsis edilir.

Ekosistem 

Projenin ekosistemi oldukça güçlü ve kapsamlıdır. KaratBank Coin’in yanı sıra CashGold, Fon Karatbit, KaratPay, KaratBank eWallet ve Karat Kabul Noktalarının fiziksel para birimini içerir.

Yasal destek 

Zaten gelişimin ilk aşamalarında, KaratBank Coin projesi, zayıf yönlerini ve eksikliklerini yasal bir bakış açısıyla tanımlamak için tasarlanmış kapsamlı bir yasal muayeneden geçmektedir. Varsa, proje avukatları derhal tepki gösterir ve olası sorunu ortadan kaldırır. Gelişimin bir kısmını yasal alana uygulamak mümkün değilse, ekip bu noktayı gözden geçirir ve yeni bir çözüm geliştirir. Projenin yasal tarafına bu kadar kapsamlı bir yaklaşım, şirketin yatırımcılar ve düzenleyicilerle şeffaf, güvenen ve dürüst ilişkiler kurma arzusundan kaynaklanmaktadır.

Proje geliştiricileri tarafından vaat edildiği gibi, katılımcılara ICO sürecinde toplanan fonların kullanımı, pazarlama faaliyetleri, genel maliyetler ve gelişimdeki ilerleme hakkında ayrıntılı raporlara erişim sağlanacaktır. Tüm bilgiler şirketin resmi web sitesinde sunulacaktır.

Satın Al

Karatgold Coin ticareti olan en aktif borsa BW.com borsasıdır.

https://coinotag.com‘dan bitcoin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.55
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18