Kanada Ethereum ETF’sini de Onayladı!

TMX Group Limited-Purpose Investments Opens the Market
Purpose Investments Opens the Market (CNW Group/TMX Group Limited)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün Kanada’da yaşanan olay Ethereum’a yapılan yatırımların artacağının sinyalini verdi. Toronto merkezli yatırım şirketi Purpose Investments’ın Ethereum ETF’sine ilişkin başvurusu Kanadalı yetkililer tarafından kabul edildi.

Kanadalı yetkililer kripto paralara yönelik ETF başvurularında oldukça olumlu yaklaşıyor. Şubat ayında Kanada ilk Bitcoin ETF’sini onaylayarak piyasaya yeni bir bakış açısı getirmişti.

Konuya ilişkin açıklama yapan Purpose Investments CEO’su Som Seif Ethereum teknolojisinin çok heyecan verici olduğunu söyleyerek şunları ekledi:

Bitcoin en büyük kripto para birimi olduğu için asıl ilgi onun üzerinde ancak beni asıl heyecanlandıran şey Ethereum ekosistemi ve teknolojisidir. Bu yeni teknoloji toplumun gelecek vizyonuna ışık tutuyor.

Purpose Investments nedir?

Daha önceki aylarda BTC ETF’si yapan Purpose Investments:

Toplam varlığı 11 milyar dolardan fazla olan bir varlık yönetimi şirketidir. Tanınmış girişimci Som Seif tarafından yönetilmektedir. Fırsatlar yaratarak sektörü yeniden şekillendiren bağımsız, teknoloji odaklı bir finansal hizmetler platformu olan Purpose Financial’ın bir bölümüdür.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!