Jordan Belfort: BTC 100.000 Dolara Ulaşacak!

Belfort-selects-104
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Kendini “Wolf of Wallstreet” ilan eden Jordan Belfort, Bitcoin hakkındaki düşüş görüşlerinden uzaklaştı ve şimdi kripto varlığının 100.000$’a ulaşabileceğini tahmin ediyor. Kendini motivasyonel bir konuşmacı ve danışman olarak yeniden icat eden Belfort, şirket hisselerinin aksine Bitcoin’in daha çok “saf arz ve talep” ile ilgili olduğunu söylüyor. Kripto varlığının “kendi kurumsal para biriminizden daha fazlasını etkili bir şekilde basmanın bozulmasından muaf olduğunu” ekliyor.

Bitcoin’in Sabit Arzı Onu Hisse Senetlerinden Ayırıyor

Belfort’un Bitcoin (BTC) hakkındaki sözleri, Gamestop hissesinin son Reddit’ten ilham alan fiyat rallisini teklif ettiği Fortune ile yaptığı röportaj sırasında yapıldı. Bazı gözlemciler Gamestop fiyat rallisini başka bir pompalama ve boşaltma biçimi olarak görürken, Belfort buna katılmıyor. Traderların “bu hisse senetlerini toplu olarak pompaladıklarını” kabul etmesine rağmen, “çöplük olmadığı” konusunda ısrar ediyor.

 

Bu arada, şirket hisse senetleri ile karşılaştırıldığında Belfort, kripto varlığın sabit arzının ona hisseler üzerinde bir avantaj sağladığı sonucuna varıyor. Eski kuruşlu hisse senedi traderı, “bir hisse senedi çok uzun süre kalırsa, şirketin hisse senedi basmaya devam edeceğini” savunuyor. Ancak bu devam eden hisse ihracı, değerin seyrelmesine yol açacaktır.

Öte yandan, Bitcoin “yüksek fiyatların daha fazla arz getirme eğiliminde olduğu (dolayısıyla) dalgalanmayı bayıltma eğiliminde olan hisse senedi sorununa sahip değil.”

2017 yılında, kripto varlığı 19.000 doları aştığında, 200 milyon dolardan küçük yatırımcıları kaçırdığı için yaklaşık iki yıl hapis cezasına çarptırılan Belfort, Bitcoin’in çökeceğini ve “sonsuza dek gideceğini” öngördü.

Ancak, kripto varlığının tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığını gördükten sonra Belfort, “ölümcül bir düzenleyici saldırı olmazsa burada kalacağına inanıyor”.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 54,559.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!