arama

Japon Milyarder SpaceX yolculuğu için eş arıyor!

Japon Milyarder SpaceX yolculuğu için eş arıyor!

Japon Milyarder SpaceX yolcuğulu için eş arıyor!- SpaceX ile ilk biletli uzay yolcusu olmaya hazırlanan Japon milyarder bir internet sitesi açıp, bu yolculukta kendine eşlik edecek kadın arkadaş/aşk arıyor. İlan 20 yaş üzeri kadınlar için.

japon milyarder
Japon Milyarder SpaceX

Japon Milyarder Yasaku Maezawa’nın kararı ciddi. Japon milyarder eş arıyor.

Başvuru koşulları:

  1. 20 20 yaş ve üzeri bekar kadınlar
  2. Parlak kişilikli, çoğunlukla olumlu kadınlar
  3. Space Uzaya gitmeyle ilgilenen ve hazırlıklara katılım sağlayabilen kadınlar
  4. Hayatın tadını sonuna kadar çıkarmak isteyenler
  5. Dünya barışı isteyen birileri

Japon Milyarder Yasaku Maezawa Kimdir?

Japonya ‘da doğdu. Liseden sonra rock grubu çıkışımı yaptım. Daha sonra bir moda EC “ZOZOTOWN” kurdum. TSE listelendi ve 15 milyar dolarlık bir pazar kazandı. Eylül 2019’da Softbank Group’a sattım ve CEO olarak istifa ettim. Net değerim şimdi 2 milyar dolar (Forbes).

japon milyarder
Japon Milyarder SpaceX yolculuğu için eş arıyor!

Çağdaş sanat, Japon antikaları, süper arabalar, şarap vb. Toplama tutkum var. Bazı insanlar J.M. Basquati’nin 110 milyon dolar değerinde resmini satın aldığımı biliyor. 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan SpaceX ‘in Starship roketinde ayın etrafında uçan ilk sivil olacağım.

Japon Milyarder SpaceX yolculuğu için eş arıyor!

2019’da Twitter ‘da 100 milyon yen hediye verdim (1 milyon yen ila 100 kazanan). En çok tweet atılan tweet’in kaydını tutuyorum. 2020’de 1 milyar yen’e kadar hediye verdim. Bu sosyal deney UBI’nin etkilerini inceleyecektir. 1 milyon yen verildiğinde daha mutlu olacak mısın?

Japon Milyarder kendini şöyle tanımlıyor:

Şimdiye kadar istediğim gibi yaşadım. 21 yıldır şirket başkanı olarak koşturup, birçok insanın yol boyunca endişelenmesine neden olmakla birlikte, aynı zamanda insanlardan da çok fazla sevgi ve destek görüyorum. Sonunda, şirket başkanı olarak o parlak yaşama geçici bir son verebildim. Eminim para, sosyal statü ve şöhretten payımı elde edebildim. Ama şimdi hayatımı yeniden başlatıyorum. Şimdi 44 yaşındayım. Yalnızlık ve boşluk duyguları yavaşça üzerime yükselmeye başladığında, düşündüğüm bir şey var: Bir kadını sevmeye devam etmek. Herkes tarafından kabul edilen bir şey olsa da, şimdiye kadar yapamadığım bir şey. Bu programa devam etme teklifini aldığımda, önce utanç ve gurur duyguları tarafından devralındım ve teklifi reddetmeyi düşündüm. Ne kadar çok düşünürsem de, böyle bir şansın tekrar ortaya çıkmayabileceğini düşünmeye başladım. Bunun, sadece gerçekten puslu bir görüntüye sahip olacağım “bir kadını sevmeye devam etme” fikriyle ciddi bir şekilde yüzleşmek için iyi bir şans olduğunu düşünmeye başladım. Kararımı verdim ve sonunda programa devam etmeye karar verdim. Gelecekteki ortağımla, aşkımızı ve dünya barışımızı uzaydan bağırmak istiyorum. İnanılmaz biriyle tanışmayı dört gözle bekliyorum. Yusaku Maezawa, 1/1/2020

İlgisine Başvuru linki: https://mz.abema.tv/en.html

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Devrim Çaçal
Devrim Çaçal Administrator
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap