İşte Bitcoin’in (BTC) 44.000 Dolarlık Bölgeye Gitmesi İçin Gerekenler!

Kripto para birimi sektöründeki en son piyasa düşüşü fazlasıyla tartışıldı. Şimdi, son birkaç gündür ortaya çıkan ana soru şudur: "Bitcoin ve altcoinler iyileşebilir mi?"

Bitcoin (BTC) 9
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teknik kripto analiziyle tanınan Rekt Capital, yakın zamanda Bitcoin için “potansiyel” toparlanmayı vurgulamak için bir analiz yaptı.

Analist, birincil madeni paranın fiyat çizelgelerinde derin bir dalış yaptığı başka bir zamana gönderme yaptı. Piyasa Mart 2020 Kara Perşembe’de, dünyanın en büyük kripto para birimini 3.000 dolar seviyelerinde gördü.

Analist Bitcoin için iki olası yol gözlemledi.

BTC birkaç günlüğüne 32.000 – 38.000 dolar aralığındaydı ve şimdi 38.000 – 44.000 dolar aralığına girdi.

Bunu, aşağıdaki grafiği paylaşarak vurguladı:

Ardından analist, Bitcoin’in 44.000 dolara gitmesi için ne gerektiğini şu sözlerle açıkladı:

38.000 doları desteğe çevirmesinin ardından BTC, 44.000 dolar bölgesine doğru hareket edebilir. Ancak yine de 38 bin doları yeni destek olarak onaylamak için haftalık kapanışa birkaç gün var.

Ayrıca, Bitcoin korku ve açgözlülük endeksi ise hala aşırı korkunun piyasaya hakim olduğunu gösteriyor. Dahası, yazı yazılırken, düzeltmeler yeniden piyasaya çıktı ve dünyanın en büyük kripto para birimi 37 bin doların biraz altına kadar düştü.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,580.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!