İşte Bitcoin (BTC) Konferansında Öne Çıkanlar!

Kısa bir süre önce gerçekleşen Miami'deki Bitcoin (BTC) konferansında Bitcoin için olumlu sözler sarf edildi. İşte öne çıkanlar...

bitcoin konferansı
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Miami Konferansı, Miami Belediye Başkanı Francis Suarez’in konuşmasıyla başladı. Suarez açıklamalarında Bitcoin’den övgü dolu sözlerle bahsetti. Ayrıca şu anda yapılacak tek şeyin dipten satın almak olduğunu söyledi. Konferanstaki birçok kişi, Bitcoin fiyatı için devasa hedefler belirledi.

Şehir komisyonumdan şehrimizin çalışanlara Bitcoin ödemesine, ücretler ve vergiler için Bitcoin kabul etmesini istedim. Hatta bilançomuzda tutma olasılığını keşfetmesine izin vermesini istedim.

İnsanları mevcut oynaklığa dikkat etmeyi bırakmaya çağırdı ve herkese Bitcoin fiyatının yılın başından beri yeşilde olduğunu hatırlattı. Suarez ayrıca Proof of Work ve Proof of Stake arasındaki çatışmanın eninde sonunda sona ereceğini söyledi. Yenilenebilir enerji Bitcoin madenciliği söz konusu olduğunda ABD’nin bir güç merkezi olacağını da belirtti.

Sonunda, belediye başkanı ayrıca “merkez bankasına bağlı bir para biriminin günlerinin sona erdiğini” söyledi.

Twitter'ın kurucu şirketi Bitcoin satışlarında rekor kırdı

Konuşmanın devamında açıklamalarda bulunan Milyarder Tim Draper : “İnsanlar neden Bitcoin almak istiyor? Çünkü özgür ve güvenilir!” dedi. Polychain Capital CEO’su Olaf Carlson-Wee ise: “Ethereum’daki gelişmelerin Bitcoin fiyatının yükselmesine yol açacağını düşünüyorum.” açıklamaları yaptı.

Bitcoin Milyarderi Cameron Winklewoss: “Bu seviyeden en az 10 kat daha yükseleceğini düşünüyoruz.” derken Twitter CEO’su Jack Dorsey: “Bitcoin kesinlikle her şeyi değiştirecek.” dedi.

Bitcoin’de fiyat hedefleri sorulan katılımcılardan Tim Draper 2022’ye kadar 250.000 dolar hedeflerken Olaf Carlson-Wee 2024’e kadar 1 milyon doları hedeflediğini söyledi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 39,914.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!