İspanya’da Bir Sağlık Grubu Bitcoin ile Ödeme Almaya Başlıyor!

bitcoin
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Kripto paralara getirilen regülasyonların yanında kripto paraya olan ilgi artıyor. Farklı sektörlerde benimseme artıyor ve sağlık hizmetleri de bu çılgınlığa katılıyor.

Hastalar 1 Haziran’dan İtibaren Dijital Varlıklarla Ödeme Yapabilecek

Btc

Omurga tedavilerinde uzmanlaşmış bir İspanyol sağlık grubu, İspanya’daki klinik tesislerinde Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para ödemelerini kabul edecek.

Küresel olarak “bitcoin devrimi” olarak adlandırılan şeyin artan bir şekilde benimsenmesini gördükten sonra, yönetim tamamen geleneksel bankalara veya ödemeler için aracılara bağlı kalmadan blockchain teknolojisiyle ilgilenmeye başladı.

Sağlık grubu genel müdürü duyuruya şu şekilde yorum yaptı:

Bitcoin devriminin çoktan başladığı açık. 2020’de dünya parasının yüzde 60’ının Avrupa, ABD ve Japon merkez bankaları tarafından basıldığı bir ekonomik bağlamda, kaçınılmaz olarak yaklaşık 2 veya 5 yıl içinde finansal bir felakete ulaşılacaktır.

Sağlık grubunun Bilbao, Madrid, San Sebastián, Málaga ve Lorca’da insanların 1 Haziran 2021’de kriptolarla ödeme yapmaya başlayabilecekleri tesisleri var.

Genel müdür ayrıca, şirketin bitcoin ödemelerini benimsemeye başlamadan önce blockchain teknolojisini ve özel tıptaki rolünü daha fazla incelediğine dikkat çekti:

Bu teknolojiyi yüzlerce saat inceledikten sonra şahsen şirketi blockchain teknolojisine ve dijital para birimlerine eklemeye karar verdim.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!