Çarşamba, Ocak 27, 2021

IOTA, Dogecoin, XRP Fiyat Analizi: 06 Ağustos

XRP, IOTA ve hatta son zamanlarda popüler olan Dogecoin bile, yazı yazılırken dirençlerle karşı karşıya kaldı ve bu kriptolar, listelerde anlık desteklerine doğru yöneldi. Bununla birlikte, bu kriptoların yakın vadede daha parlak bir geleceğe sahip olması muhtemel ve uzmanlar tarafından en az % 10’luk bir artış bekleniyor ancak zaman ne olacağını göstercek.

XRP

Kaynak: TradingView’de XRPUSD

Son 24 saatte kaydedilen yüzde birden az artışla XRP, yakın vadede yükselişe geçti. Ancak, bu yükseliş eğilimi devralmadan önce fiyatın% 4-5’e düşmesi gerekiyor – yani. 0.2858, önemli bir destek seviyesi. Bu düşüş, XRP’yi en son Şubat 2020’de görülen en yüksek seviyelere% 14 ila% 20 oranında itecek bir dalgalanmayı takip edecek.

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesini vurdu ve 2 Ağustos’ta fiyat 0.32 $ ‘a yükseldiğinde bunun ötesine geçti. Bununla birlikte, basın zamanında, düşüş trendindeydi ve tarafsız bölgeye geri dönüyordu.

XRP için hedef bölgeler arasında 0,3222 ABD doları ve 0,3421 ABD doları bulunmaktadır.

İle RippleÜç aylık raporda, 2020’nin 2. çeyreğinde XRP’de yaklaşık 32,5 milyon dolar sattığı ortaya çıktı, bu da Q1’in satış rakamlarına göre% 1.760 artış gösterdi.

IOTA

Kaynak: TradingView’de IOTAUSD

IOTA, Nisan 2020’den bu yana yükseliş trendinde ve grafiklere bakıldığında da yakın zamanda durmayacağını gösteriyor. XRP gibi, IOTA da direncini vurdu ve daha yükseğe çıkmadan önce geri çekilmesi gerekiyordu. 0.3170 $ ‘lık direnç, fiyatın yükselmesini destekleyecek yükseliş trendine ulaşana kadar fiyatı yaklaşık% 10-12 oranında geri çekecek. Bu sıçramanın ardından, fiyat yukarıda belirtilen direnci vurmak için% 14-16 oranında değerlenecek ve ardından 0.400 $ ‘dan bir sonraki seviyeye yükselecek.

IOTA, XRP’nin bulunduğu yerden çok daha düşük, ancak Dogecoin’den daha yüksek olan 841 milyon dolarlık piyasa değeri ile 24. sırada yer aldı. Ancak, yükseliş trendi devam ederse, yakında bir milyarı vurabilir.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: TradingView’de DOGEUSD

Ekteki grafikten Dogecoin’in de 0,00367 $ ‘lık direncine çarptığı görülebilir. Bununla birlikte, buradaki bir geri çekilme, fiyatı olumsuz etkileyebilir ve% 21 oranında değer kaybına uğrayabilir ve bu da 0,00275 ABD doları hedefine yol açabilir. Her şeye rağmen, Chaikin Para Akışı Dogecoin piyasasında alıcıların varlığını gösterdi. Bu nedenle, fiyatın direnci gerçekten reddedilmeden önce birkaç kez test etmesini bekleyebiliriz.

437 milyon dolarlık piyasa değeri ile Dogecoin, son zamanlarda onu 2 haftadan daha kısa bir sürede% 144’lük bir artış olan 0.00225’ten 0.005 dolara iten Tik Tok zorlukları nedeniyle gündemdeydi.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺29.10
  THYAO.IS₺12.51
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.38
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.17