Internet Computer (ICP) Dünyada İlk Defa OKEx’te Listeleniyor

dfinity
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saygıdeğer kullanıcılarımız,

OKEx, Internet Computer’in yerel kripto varlığı olan ICP’nin spot ticaret pazarımızdalistelendiğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Mevcut program aşağıdaki gibidir:

  • 1 ICP/USDT için spot ticaret, ICP/BTC 10 Mayıs, TSİ 19:00’da açılıyor.
  • 2 ICP ile para çekme işlemleri 11 Mayıs, TSİ 13:00’de açılıyor.

DFINITY tarafından inkübe edilen ve başlatılan İnternet Bilgisayarı, sınırsız kapasite ile webhızında çalışan dünyanın ilk blok zinciridir. Ayrıca, akıllı sözleşme hesaplamasını ve verileriölçeklendiren, bunları web hızında çalıştıran, verileri verimli bir şekilde işleyen ve depolayanve geliştiricilere güçlü yazılım çerçeveleri sağlayan bir blok zinciri bilgisayarı olan Bitcoin veEthereum’un yanı sıra üçüncü büyük blok zinciri yeniliğini temsil ediyor.

Varlık Adı: İnternet Bilgisayarı

Kısaltma: ICP

Bu listeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen resmi OKExTelegram(https://t.me/okexofficial_tr) grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla bizimle iletişimegeçmekten çekinmeyin.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların alım satımı önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız.

OKEx,

10 Mayıs 2021

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!