İnşaat için büyük concordat!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Türkiye’de ekonomik krizin tüm sektörlerini etkileyen veya iflas ilan eden konkordato neredeyse her gün dev şirketlerle ilgili haberler geliyor.

Koronavirüs salgınından sonra kriz büyüyor. Bir başka konkordato haberi de krizden en çok etkilenen sektörlerden biri olan inşaat sektöründen geldi.

Gayrimenkul sektöründe 37 yıldır faaliyet gösteren Ceylan İnşaat’ın konkordato talebi karara bağlandı. Bakırköy 3. Asliye Ticaret Mahkemesi’nde görülen konkordato davasında talep reddedildi.

Kartal24’ün haberine göre firma İstanbul’da Zer Kartal, Zer Mecidiyeköy, Zer Göztepe, Zer Levent, Zer Tuzla ve Zer Muhteşem Yılbaşı Evleri olmak üzere 6 projenin satışına devam ediyor.

Mahkeme kararında Ceylan İnşaat Eğitim Kurumları Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi için son tarih kaldırılmış, borçlunun konkordato talebi feragat nedeniyle reddedilmiş, konkordato komiseri komisyonu görevden alınmış ve mahkeme tarafından alınan tüm tedbirler kararla kaldırıldı.

Ceylan İnşaat’ın başkanı ise hastanede bir süredir COVID-19 tedavisi gördüğünü belirtti.

[rb_related title=”Beğenebileceğiniz İçerikler” total=”2″]

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster