İngiliz Futbol Kulübü, Bitcoin’e Dayalı Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

thumb2-southampton-football-club-premier-league-football-united-kingdom
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Şu anda İngiltere Premier Ligi’nde 13. sırada yer alan bir futbol takımı olan Southampton Futbol Kulübü, kısa süre önce kulübe Bitcoin olarak belirli performansa dayalı bonusların ödenmesi seçeneği içeren yeni bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma ayrıca kulübün Coingaming Group ile Ana Kulüp Ortağı olarak ortaklığını üç yıl daha uzatıyor.

Ayrıca, yeni anlaşma kapsamında Coingaming Group’un markası Sportsbet.io, kulübün forma başı sponsoru olmaya devam edecek. Kulüp, 8 Nisan’da yayınlanan bir açıklamada, Bitcoin bonuslarını dahil etme kararının arkasındaki mantığı açıklıyor.

(BTC bonusu), kulübün gelecekte önemli faydalar sağlayacağını düşünmesi durumunda yeni, yüksek büyüme oranına sahip para biriminden yararlanma fırsatı sağlar.

Kulübün açıklamasına göre Southampton, futbol sezonunun sonunda Bitcoin ile ödeme almayı seçebilir.

Bu arada, Southampton Futbol Kulübü Baş Ticaret Sorumlusu (CCO) David Thomas da yeni sponsorluk paketi hakkında yorum yaptı.

Thomas: “Sportsbet.io’daki ekip, sözleşmeye meydan okuyarak ve piyasayı bozarak başarılı bir iş kurdu, ancak sorumlu bir şekilde ve onlarla ortaklığımıza yaklaşımları da farklı olmadı.” dedi.

CCO, Sportbet.io’nun “güvenli bahis mesajları” geliştirme ve teşvik etme konusundaki geçmiş performansını da takdir ediyor. Bu sponsorluk anlaşmasıyla Southampton, İngiltere’de Bitcoin’i kucaklayan ilk spor takımlarından biri oldu.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle $ 49,388.00 dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!