Pazartesi, Ocak 25, 2021

Icrypex Nedir? Nasıl Kullanılır?

Icrypex; vadeli işlemler, para ve döviz piyasaları, digital para gibi finansal alanda uzun yıllar çalışmış uzman finansörler ve Türk mühendislerinin iş birliği ile kurulmuş kripto borsasıdır.

Icrypex işlemlerin güvenli ve sahte olmasını zorlaştıran şifreleme protokolleri ile oluşturulmuş dijital para birimi olan kripto paraların alım satım yapılmasını sağlayan bir web sitesidir. Bu web sitesi üzerinden Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin gibi pek çok kripto para birimi ile alım satım yapabilirsiniz.

Sizde dijital paralarla işlem yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız Icrypex’in web sitesine girerek ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz. Bunun için ilk adımda isim, soy isim, telefon, e-posta adresi girip kendinize özel bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra e-posta adresinize ya da telefon numaranıza gönderilen doğrulama kodunu girerek üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. 

Bundan sonra yapacaklarınız alım satım işlemlerini tanımlamak üzere olacaktır. Papara, Akbank, Odeabank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kartları üzerinden hesap bakiyenize para gönderebilirsiniz. Papara kartınız dışındaki diğer kartlardan işlem ücreti kesilmez. 

Icyrpex Kripto Borsası’nın Vizyonu Nedir?

Icyrpex Kripto Borsası, Türkiye’nin ilk kurumsal kripto para borsasını yaratmıştır. Icyrpex’in öncelikli hedefleri müşteri memnuniyeti, dünya çapında diğere kripto borsalarıyla uygunluk, hızlı ulaşımdır.

Icrypex Kripto Borsası Misyonu

Icrypex Kripto Borsası, bütün kariyerini para ve döviz piyasaları, vadeli işlemler, dijital paralar gibi finansal ürünlere adayan profesyonel finans uzmanları tarafından kurulmuş bir şirkettir. Düşük komisyon ücretleri ile kullanıcılara gerçek bir dijital alım satım tecrübesi sunan şirket gelişmiş vizyonuyla da müşterilerine memnuniyet ve güven veriyor.

Hedefi bu sektördeki en iyi kurum olmak olan ve bu alanda çalışmalarını büyük bir özveriyle hazırlayan Icrypex kripto para borsası olarak bu sektöre katma değer sağlıyor ve bu yönde başarılar elde etmeye devam ediyor.

 Icrypex sizlere güvenlik açısından içinizi rahatlatacak imkanlar sunuyor. Hesabınızda ekstra güvenlik sağlamak için İki Faktörlü Kimlik Doğrulama hizmetini sizlere sunuyor. Aynı zamanda kritik durumları gözlemlemek için uzmanlar 24 saat boyunca bütün işlemleri gözetliyor.

Icrypex’te şimdi hesap aç

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.
 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.30
  THYAO.IS₺12.78
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.76
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19