Detaylar


Airdrop

Token Adedi
100
Değeri
~$8
Bitiş Tarihi
31/05/2019
Tutarlılık
%100

Proje Hk.

Token Tipi
ERC-20
Toplam Arz
1,250,000,000
Token Değeri
$0.05

HXRO

Adım adım Kazanım Rehberi:
1- 100 HXRO kazanmak için tıklıyoruz.
2- Açılan ekrana mail adresimizi yazıyoruz, “Join the Waitliste” basıyoruz. Mail onayı yapıyoruz. Bu kadar!
3- Arkadaşlarınızı da davet ederek 100 HXRO kazanabilirsiniz!

HXRO şu an Bittrex ve Idex borsasında! 

Hxro, oyun dünyası ile kripto-para ticaretini birleştirmeyi amaçlayan bir platform. Hxro içerisinde çeşitli oyunlar oynayacaksınız ve bunun için HXRO jetonlarını kullanacaksınız. Oyunlardan kazandığınız HXRO’yu doğrudan borsa hesabınıza yatırıp nakite çevirebilir ya da doğrudan HXRO hesabınıza HXRO aktarıp, oyun oynayarak paranızı katlayabilirsiniz.

Ücretsiz kazandığınız HXRO‘lar, Full versiyona geçince doğrudan listeye girdiğiniz ve listeye girdiğiniz mail adresiyle açtığınız kayıt hesabına yatacak. 

Beta hesabınıza girdikten sonra, The Floor’dan oyuna katılabilirsiniz. 
Beta için: beta.hxro.io

Bu oyun içerisinde, 5 dakika, 15 dakika, 1 saat ve 1 gün gibi tanımlanan moon/rekt tahmin oyununa dahil olabiliyorsunuz. Kullanıcılar aşağıdaki örnekteki gibi, BTC’nin USD karşısında oyun başlarken ki açılış fiyatına göre, kapanış fiyatı tahmini yapıyorlar. Yüksek olacağını düşünenler moon, düşük olacağını düşünenler rekt seçiyor. Ödül de havuzdan dağıtılıyor. Oyun için yatırdığınız HXRO, seçtiğiniz Moon/Rekt kısmındaki havuzun mesela %10’unu temsil etsin, kazanırsanız toplam havuzun %10’unu kazanıyorsunuz. 


Beta hesabınıza verilen ve oyunlarda geçerli olan 1000 HXRO ile anında çekebileceğiniz HXRO kazanmanız mümkün! Kazandığınız ve çekime uygun HXRO’ları doğrudan bittrex ve idex hesaplarınızın HXRO yatırım adresine  yollayabilirsiniz.