HOT Fiyat Analizi! Holo Yükselişe Başlayacak Mı?

hot

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Özellikle ülkemizde oldukça takip edilen HOT önümüzdeki günlerde artış yaşayabilir mi? İşte Holo önemli seviyeler ve fiyat analizi!

HOT Neden Bu Kadar İlgi Gördü?

Holo Neden Bu Kadar İlgi Gördü!
Holo Neden Bu Kadar İlgi Gördü!

Kripto para piyasası henüz düşüşe geçmemiş ve boğa sezonu son sürat devam ederken bir çok kripto para inanılmaz artışlar yaşadı. Elbet bu artışlardan sonra bilinirliği de arttı ve yeni yatırımcıları kendine çekmeyi başardı. Bunlardan biri de HOT diyebiliriz. Bunun en büyük sebebi 13 Mart tarihinde artmaya başlayıp 5 Nisana kadar bu artışı sürdürmesi diyebiliriz. Bu 23 gün içerisinde yüzde 1000 oranında yükseliş yaşadı. Bu ralli Holo için daha fazla tanınmanın kaynağı olmuştu. Uzun bir süre insanların dillerinden düşüremediği bir kripto paraya dönüşmüştü. İşte bu sebeple ülkemizdeki bir çok insan bu kripto paraya ilgi gösteriyor. Daha sonrasında düşüş yaşasa da bir çok yatırımcı nasıl bir potansiyele sahip olduğunu gördü.

Yükseliş İçin Beklenen Seviyeler!

Hot Direnç Bölgesi!
Hot Direnç Bölgesi!

Analistler popüler kripto paranın yükselebilmesi için kırması gereken birkaç seviyeden bahsediyor. Bu ilk direnç seviyesi 0,006714 dolar seviyesinde bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde bu seviyeyi birkaç kere deneyen ancak başaramayan HOT için bu bölgenin kırılması son derece önemli. Bu bölgenin ardından bir diğer direnç bölgesi ise 0,008300 dolar seviyesi gibi gözüküyor. Hemen ardından direnç görebileceği bir diğer alan ise 0,009287 dolar seviyesi. Bu bölgelerin kırılmaları fiyat hareketinde son derece önemli etkisi olacak faktörlerdir diyebiliriz.

HOT Destek Seviyesi!

Hot Destek Bölgesi!
Hot Destek Bölgesi!

Holo için yükseliş senaryosunun dışında düşüşlerde tutunması muhtemel bir kaç seviye mevcut. Bu seviyelerden ilki son günlerde sık tık fitil atarak tutunduğu 0,006423 dolar seviyesi. Bu bölge zaman zaman karşısında bir direnç seviyesi olarak çıkmıştı. Ancak kırmayı başardıktan sonra destek görevi görmeye başladı. Bunun dışında bir diğer destek bölgesi ise 0,004791 dolar bölgesi. Bu seviyelerde tutunmayı başarması halinde direnç bölgelerini yıpratarak kırması düşünülüyor. Yazımızın yazıldığı sırada HOT 0,006425 dolar seviyesinden işlem görmekte.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster