HOLO – DENT – CHİLİZ Düşüşü Sürüyor: Neden Düşüş Oldu, Ne Zamana Kadar Sürecek?

indir
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz bugünlerde popüler altcoinlerden olan Holo, Dent ve Chiliz sert düşüşler yaşıyor. Kimileri bu düşüşe keriz silkeleme dese de kimileri normal bir gözle bakıyor.

HOLO:
Öncelikle ay başında paylaştığımız “Hilton, Holocoin ve Bitcoin ile Manipülasyon mu Yapmaya Çalışıyor?” ve “Paris Hilton Bitcoin Hayranlığını Dile Getirdihaberlerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede durumu daha iyi anlayabilirsiniz. Ethereum platformunda geliştirilen coinlerden birisi olan Holocoin, blok zinciri teknolojisinin kullanılmasını gerektirmeyen DApp’leri geliştirmek için oluşturulan bir platformdur.

Özellikle Paris Hilton ve bir kaç iş adamının açıklamaları sonrası yükselişe geçen Holocoin 1 Nisan’da 0.020$’dan işlem görürken 10 Nisan’da 0.019$’dan işlem görüyor. Haftalık süreçte %17, günlük süreçte %9 değer kaybeden coin yükselişiyle gündeme oturduğu gibi düşüşüyle gündemde kalmaya devam ediyor. Küçük yatırımcılar bu duruma isyan etsede nafile.

3 Aylık HOLO Grafiği:

DENT:
Ethereum platformunda çalışan kripto para birimlerinden biri olan Dent coin telekomünikasyon varlıklar için tasarlanan bir kripto para birimidir. Dent coin 19 Mart 2021’den 5 Nisan’a kadar olan süreçte hep bir yükseliş içerisindeydi. 0.003$ seviyelerinden 0.018$ seviyelerine yükselerek %500 değer kazanmıştı. Böylece gündem olan coin, 5 Nisan’dan sonra bir düşüş içerisindeydi. Coin ”3 – 10 Nisan” aralığında %14.89, 10 Nisan gününde ise %7 değer kaybetti.

18 Günlük DENT Grafiği:

CHILIZ:
Ethereum platformu üzerinde oluşturulan bir diğer coin olan Chiliz, ”2-13 Mart” aralığında yaşadığı yükselişten sonra gündeme gelmişti. Keza bu aralıkta coin, %1283 değer kazanmıştı. Daha sonrasında bir düşüş trendi içerisinde olan coin ufak çaplı yükselişler gösterse de son yükselişten sonra düşüş kaçınılmazdı. ”3-10 Nisan” haftasında %8 değer kaybeden coin, 10 Nisan gününde %3.92 değer kaybetti. Bu haftanın en popüler kripto para birimlerinden biri olmasının yanı sıra en çok değer kaybeden coinlerden de biri oldu.

1 Aylık Chiliz Grafiği:

 

Yazar Yorumu: Borsa, altın, döviz, kripto para vb. piyasalarda yatırım yapılır, maksat para kazanmak olmamalıdır. Siz siz olun geleceğinizi güvenceye almak için yatırım yapın, para kazanmak için değil. Uzun lafın kısası para piyangoda veya kumar masasında kazanılır, yatırımda (borsada) değil. Yatırım, size gelecek kazandırır.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!