Hisse Senedi Stratejistlerinden Bitcoin Tahminleri!

Bitcoin

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Madencilerinin Çin’den kovulduğu, Bazı eyaletlerden dostluk çağırısı, bazı yetkililerden kötü tepkiler alan Bitcoin için şimdi de Hisse analistleri ve portföy yöneticileri fikirlerini belirttiler.

Hisse senedi analistlerine ve portföy yöneticilerine yıl sonuna kadar Bitcoin fiyatının ne olacağı soruldu. Ankete katılanların neredeyse yarısı, kripto para biriminin fiyatının 30 bin dolar seviyesinin altına düşeceğine inanıyor ancak bazıları bunun 60 bin dolara yükseleceğine inanıyor.

Bitcoin

Stratejistlerin ve portföy yöneticilerinin Bitcoin tahminleri

Hisse senedi stratejistleri ve portföy yöneticileri, CNBC tarafından geçen hafta yayınlanan bir ankette Bitcoin fiyatının 2021 sonunda ne olacağına dair düşüncelerini paylaştılar. Medya kuruluşu her üç ayda bir, yaklaşık 100 yatırım yetkilisi, hisse senedi stratejisti ve portföy yöneticisine yılın geri kalanı için piyasalar hakkındaki görüşleriyle anket yapıyor. En son anket 23-30 Haziran tarihleri arasında yapıldı.

Geçen hafta açıklanan anket sonuçlarına göre, katılımcıların %44’ü Bitcoin fiyatının 30 bin dolar altında olacağını belirtti. Ek olarak hisse senedi stratejistlerinin ve portföy yöneticilerinin %25’i 40 bin dolar, %25’i ise 50 bin dolara seviyelerine ulaşacağını söyledi. Sadece %6’sı Bitcoin fiyatının yıl sonuna kadar 60 bin dolara ulaşmasını bekliyor.

Bitcoin anketi

Bitcoin için yapılan diğer anketler

Son zamanlarda yapılan bir kaç anket, kurumsal yatırımcılar arasında kripto para yatırımlarının artan popülaritesini gözler önüne seriyor. Journal of Financial Planning ve the Financial Planning Association (FPA) tarafından yürütülen 2021 yatırım trendleri anketi, finansal yatırım danışmanlarının %26’sından fazlasının önümüzdeki 12 ay içinde kripto para tavsiyelerini arttırmaya planladığını ortaya çıkardı. Bu arada danışmanların %49’u, müşterilerin son altı ayda kripto para birimlerine yatırım yapma konusunda kendilerine soru yönelttiklerini söyledi.

Bitcoin

Bank of America’nın en son küresel fon yöneticisi anketi, “Long Bitcoin” işleminin fon yöneticileri için en popüler ikinci işlem olduğunu gösterdi.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook