Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriHelium Düşen Kanalda İşlem Görüyor!

  Helium Düşen Kanalda İşlem Görüyor!

  -

  HNT Düşen Kanaldan Çıkabilecek mi?

  HNT -02.28-1

  Geçtiğimiz kasım ayında 59,27 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan HNT, o günden beri yüzde 60 düşüş kaydetti. Bu nedenle düşen bir kanalda işlem görmeye devam ediyor.

  Geçtiğimiz günlerde kanalın alt bölgesinden destek alarak yukarı yönlü hareket etmeye çalışmasına rağmen orta Bollinger bandından ret yedi. Orta bant genelde bir direnç veya destek görevi gördüğü için Helium’da bir geri çekilme gerçekleşti. Bu seviyeyi tekrar deneyerek kırma olasılığı yüksek görünüyor.

  Beyaz çizgi ile gösterilen 200 günlü hareketli ortalamanın da altında işlem gördüğü için bu seviyedeki direncini test etmek isteyebilir. Ancak MA200 ile üst Bollinger bandının neredeyse örtüşüyor olması bu seviyeyi aşmasına engel olabilir.

  Bahsedilen bu iki göstergenin bulunduğu seviyenin üzerine çıkması durumunda kanalın üst çizgisini test edebilir. Kırılımın başarılı olup olmaması genel olarak piyasanın da hareketine bağlıdır.

  Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  HNT -02.28-2

  Geçen sene mayıs ayında yaşanan çöküşte güçlü durmayı başaran HNT, şu anda kritik bir seviyede işlem görüyor. Önemli destek seviyelerinden birisi olan 19,1 dolardaki desteğinden tepki aldıktan sonra yükselişe geçti.

  Ancak şu anda 23,7 dolar seviyesinde bulunan önemli direnç seviyesini kırmaya çalışıyor. Kıramadığı takdirde 19,1 dolar seviyesindeki desteğine geri dönebilir.

  Diğer destek seviyeleri arasında en güçlü olanı 9,5 dolar seviyesinde bulunan bölgedir. Bu bölgeden birden fazla kere tepki aldığı için bu seviyenin altına düşmesi çok mümkün görünmüyor. Bu seviyenin öncesinde de 14 dolarda bir desteği bulunuyor. Her ne kadar güçlü görünmese de bu seviyeye gerilemesi için şu anki seviyesinden yüzde 40 düşüş yaşaması gerekiyor.

  Şu anda bulunduğu kritik seviyeyi kırarsa 29,4 dolardaki hedefine ulaşmak isteyecektir. Olası boğa piyasasında ise tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak istediğinde yüzde 153 yükseliş kaydetmesi gerekiyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler