Haftanın En Çok Yükselen ve Düşen Coinleri: Liste Şaşırtıcı

btc düsüs
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarında kimilerine göre ayı, kimilerine göre keriz silkeleme piyasası, kimilerine göre ise …. piyasasındayız. Farklı görüşler yer alsada şu ortak ki piyasanın genel olarak düşüş trendinde olduğunu fakat aralıklarla toparlanmalar yaşadığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde %20-30 oranında toparlanmalar görülse de düşüş tekrardan başlamış durumda. Konuyla ilgili olarak CoinOtağ Telegram analiz kanalımızı ve websitemizde ki analizlerimizi takip edebilirsiniz.

Haberimize geri dönecek olursak bu haftanın yükseliş gösteren 5 coini:

1- Polygon ( MATIC) +%40: Temel blockchain ağı katmanına destek olmak (güncellemek) yerine ikinci bir katman ölçekleme amacıyla oluşturulan bu proje haftalık süreçte toparlanmanın da etkisiyle %30 değer kaydetti. Tabi geçtiğimiz zamanlarda bu projeyi pek duymamıştık

2- Helium (HNT) %32: Yine adını pek duymadığımız bir proje olan HNT, Nesnelerin interneti için oluşturulan bir kripto paradır.  Helium ana ağı, düşük güç barındıran kablosuz cihazların birbiri ile olan iletişime destekte bulunur.

3- Horizen (ZEN) %20: Madenciliği yapılabilen ve PoW algoritmasına dayanan bu token de pek gündemde yer almıyordu, buna karşın böylesine bir artış gözlemlendi. Horizen’in misyonu insanları güçlendirmek ve dünyayı bir araya getirmek.

Bu hafta en çok düşüş gösteren 3 coin:

1- Internet Computer (ICP) %30: Geçtiğimiz dönemlerde geleceğin en iyi projeleri arasında listelenen bu kripto bu haftanın en çok düşenleri arasında 1.sırada yer alıyor. Sınırsız kapasite ile dünyanın en hızlı platformudur.

2- Wawes (WAVES) %29: Bu platform ise kullanıcılarına varlıkların ve özel tokenlerin oluşturulması, yayınlanması ve aktarılması için basit araçlar sağlar.

3- Synthetix (SNX) %27: ERC-20 platformuna bağlı olan bu coin ise sentetik varlıkların oluşturulması ve dağıtılması amacı güder.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!