Pazar, Kasım 29, 2020

Günlük Hisse Öneri Listesi: AKBNK, EREGL, TCELL – (16.11.2020)

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Cuma günü alıcılı bir seyir izleyen endeks günü %1,54 oranında primle 1.291 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi ise 31,6 milyar TL ile haftalık ortalama işlem hacmi olan 41,7milyar TL’nin altında gerçekleşse de son bir aylık ortalama işlem hacmi olan 26,7milyar TL’nin üzerinde gerçekleşti. Yaşanan yükselişlerin ardından geri çekilmenin sınırlı olduğunu gözlemlerken, endeksin destek seviyelerine yakın alımlarla karşılaştığını ve yükseliş isteğini koruduğunu izliyoruz. Kısa vadeli osilatörler de tekrar aşırı alım bölgesine yönelme işaretleri verirlerken, endeks 1.278 desteğinin üzerinde tutunup 1.301 yakın direncini kırabilir ve 1.322 ana direncine doğru ivmelenebilir.

BIST-30 Kontratı

Son üç aylık kanalın üst bandında tutunma eğilimi gösteren kontratta göstergeler yukarı yönlü hareketin devam edebileceğinin işaretlerini veriyorlar. Bu kapsamda, kontrat mevcut seviyelerden güç kazanıp daha büyük ölçekteki kanal üst bandına doğru yükselişini sürdürebilir ki 1.508 hedef olarak takip edilebilir.

Günlük Hisse Öneri Listesi: AKBNK, EREGL, TCELL

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺44.22
THYAO.IS₺11.93
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.68
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.09