Cumartesi, Kasım 28, 2020

Gün İçi Gram Altın Yorumları / Gedik Yatırım – 9.11.2020

ABD’de seçim sonucu hala kesinleşmedi. Biden’ın önde olduğu görülüyor ancak sayım devam ediyor. Trump’ın ekibi bazı eyaletlerdeki sayım için mahkemeye başvuracaklarını ifade etti. Böyle bir hamle, sonucun açıklanma tarihini daha da öteleyebilir. Piyasadaki bu belirsizlik, ons altın açısından olumlu fiyatlanıyor. Dolar/TL kuru 8,41- 8,55 TL aralığında ve spot piyasada gram altın hafif alıcılı işlem görüyor.

Günün geri kalanında, ABD tarım dışı istihdam verisi açıklanacak. Ancak seçim nedeniyle verinin etkisi ikinci planda kalabilir. Vadeli kontratta gram altın için 550,45 TL ve 551,30 TL direnç noktaları, 547,13 ve 546,46 TL destek noktaları olurken, bu desteklerin altında olası kapanışlarda 544,03 TL desteği gündeme gelebilir.

Kaynak: Gedik Yatırım VİOP Gün Ortası Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺44.22
THYAO.IS₺11.93
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.68
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.09