Pazar, Mart 7, 2021

Gün İçi Gram Altın Yorumları / Gedik Yatırım – 22.01.2021

TCMB yılın ilk kararını açıkladı. Piyasaların beklentisi doğrultusunda faiz oranında değişikliğe gitmedi. ABD’de Biden yönetiminin dün itibariyle göreve başlaması piyasalarda olumlu fiyatlanıyor. Yeni Başkana dair teşvik paketi beklentilerinin güçlenmesi ve Dolardaki zayıf seyir, ons altının yükselişini bugün içerisinde destekliyor.

Dolar/TL kuru 7,37-7,42 TL aralığında ve spot piyasada gram altın hafif satıcılı işlem görüyor. Günün geri kalanında, ABD’de ikincil düzey veriler açıklanacak. Vadeli kontratta gram altın için 452,12 TL ve 450,83 TL destek noktaları, 453,40 TL ve 454,53 TL direnç noktaları olarak izlenebilir.

Kaynak: Gedik Yatırım VİOP Gün Ortası Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.96
THYAO.IS₺14.78
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺23.08
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.22