Cuma, Mart 5, 2021

Gün İçi EUR/USD Paritesi Yorumları / Yatırım Finansman – 26.01.2021

Paritede yeniden 1.21 üzerindeyiz. Geçtğimiz hafta veri akışları Euro için de Dolar için de ana resmi değiştirecek güçte değildi. PMI’lar ılımlı diyebileceğimiz ölçüde ve tahmin edileceği üzere özellikle Avrupa’da hizmet sektörü pandemi nedeniyle alınan önlemlerden dolayı daralma bölgesinde. ABD’de tahvil faizleri 10 yıllık tarafta 1.10’ların hemen altında.

Bu da paritenin yükselişi için bir alan oluşabilir anlamına geliyor. Bu hafta Fed kararı var. Fed’den yeni bir adım beklenmezken, düşük faiz vurgusunun devam etmesi paritenin yükselişini destekleyebilir. 1.23 ve 1.25 yükselişte direnç ve long pozisyonlar için ana hedefler olarak izlenebilir.

Kaynak: Yatırım Finansman Yurtdışı Piyasalar Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.22
  THYAO.IS₺14.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.30
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.34