Salı, Nisan 20, 2021

Gün İçi EUR/USD Paritesi Yorumları / Yatırım Finansman – 02.03.2021

1.1970 desteğine doğru geri çekilme gösteren paride yükselen trend ise baskılanıyor. Son iki zirve birbirini aşağıda takip ediyor. ABD’de faizlerin hızlı yükselişi Dolar pozitif bir fiyatlama getirmekte. Alman faizler ise neredeyse pandemi öncesi seviyelerde. Bu durum Euro’yu 1.1970 üzerinde bir süre tutabilir.

Veri akışında ise bugün Avrupa’da PMI’lar beklentilere yakın. ABD’de ise PMI ve ISM raporları izlenecek. Strateji olarak riskleri aşağı yönlü görsek de 1.1970’in kısa vadeli alımlarda değerlendirilebileceği düşüncesindeyiz. Bu haftaki veri akışı önemli olacak. Paket için de kritik bir haftadayız.

Kaynak: Yatırım Finansman Yurtdışı Piyasalar Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96