Perşembe, Aralık 3, 2020

Gün İçi Altın Yorumu / Kapital FX – 30.10.2020

Altın Vadeli İşlemler: Aşağı yönlü hareketler sınırlı görünüyor

CME Group’un Çarşamba günü yayınlanan ön rakamlarına göre yatırımcılar, altın vadeli işlemlerdeki açık pozisyonlarını, Salı gününde kaydedilen nihai kontratlardan yaklaşık 10,5 bin kontrat azalttılar. Diğer yandan hacim ise 144,3 bin kontratlık keskin bir artış kaydetti.

Altın, 1.850$ bölgesine doğru gerilemesini sürdürebilir. Ons altın fiyatlarının Çarşamba günkü gerilemesi azalan açık pozisyonlarla birlikte gelirken, daha derin bir aşağı yönlü geri izleme hareketinin şimdilik sınırlı kalabileceğini öne sürüyor. Bu görüşe rağmen ons altının, 1.850$ bölgesindeki Eylül ayı dip seviyesini olası bir testi ihtimaller dahilinde kalmayı sürdürüyor.

Kaynak: Kapital FX Forex Analizleri

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺42.24
THYAO.IS₺12.19
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.69
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.83