Salı, Ocak 19, 2021

GUBRF, KCHOL, LOGO, Turkcell ve Aselsan Hisse Yorumları – (14.09.2020)

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST 100 Teknik Analiz

Geçen hafta içinde yükselen bir kanal içerisinde dalgalı hareket izleyen BIST-100 endeksi haftayı 5 ve 22 günlük hareketli ortalamalarının üzerinde 1103 seviyesinden kapattı. Her ne kadar kısa vadeli göstergeler aşağı yönlü hareket olabileceğini göstermekte olsa bile günlük göstergeler yukarı yönü işaret etmektedir. Yükseliş hareketi olması durumunda ise BIST-100 endeksinde ilk etapta 1110 seviyesi hedeflenecek olup, bu seviyenin geçilmesi durumunda hareketin 1115-1120 bandına kadar sürmesi beklenebilir. Olası geri çekilmelerde 1095 seviyesi takip edilecek ve bu seviyenin kırılmasıyla birlikte 1080 seviyesine doğru kademeli hareket söz konusu olabilir.

ASELS, GUBRF, KCHOL, LOGO, TCELL

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺28.34
THYAO.IS₺13.43
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.30
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.41