Cumartesi, Ocak 23, 2021

Grayscale, XRP ve XLM yatırımlarını sattı!

Dünyanın en büyük dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale, Ripple Davasının ardından XRP ve XLM yatırımları azaldı!

Dünyanın en büyük dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale Investments, XRP ve XLM varlıklarının önemli bir bölümünü sattı.

Grayscale’in XRP tasarrufları, kripto para vadeli işlem platformu Bybt’ın verilerine göre 29 Aralık’ta 9,18 milyon azaldı. Şirket, 5,77 milyon dolar değerinde 26,45 milyon XRP’ye sahip.

Grayscale, aynı gün 9,74 milyon Stellar Lumens’in üzerinde nakit para kazandı ve XLM tasarrufları, 1,27 milyon dolar değerinde 9,19 milyona düştü.

Grayscale’in yönetilen varlıkları 19,26 milyar dolar, bunun yüzde 87’si Bitcoin (BTC).

Grayscale, satış kararının ABD Menkul Kıymetler tarafından verildiğini ve borsa Komisyonu, Ripple Labs’ı dava etmeye karar verdikten bir hafta sonra verdi. Dava haberleri Coinbase ve Bittrex de dahil olmak üzere birçok borsanın tokeni listelemeden kaldırmasına neden oldu ve XRP fiyatı yüzde 60’tan fazla düştü.

Öte yandan, Grayscale’in bu adımı geçici bir strateji olabilir: En son veriler Grayscale’in son fiyat düşüşünden sonra XRP ve XLM tasarruflarını gerçekten artırdığını gösteriyor.

Grayscale Ripple alımı Bybt’tan gelen verilere dayanan medya yayınlarının çoğunun başlığıydı, ancak bir şirket sözcüsü bu tür iddiaları reddetti. Grayscale Investment Holding’e hızlı bir bakış yaparsak, son 7 günde önemli miktarda XRP’nin tasfiye edilmediğini açıklığa kavuşturuyor, ancak daha önce grafik, Grayscale güveninden XRP belirtecinin toplu olarak tasfiye edildiğini gösteriyordu.

Grayscale, büyük kripto platformlarının ve varlık yöneticilerinin XRP’yi kaldırmaya başladığı mevcut eğilime karşı çıktı, kripto varlık yöneticisi 1 Ocak’ta 12 milyondan fazla XRP satın aldı.

 

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 32,493.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39